İlk Mobil Uygulamam - Smart Note - ML Destekli NotePad

Bu konuyu okuyanlar

bymehmet51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uygulamada ses ve yazı tanımlama olayı var, fotoğrafını çektiğiniz dökümanı metne dönüştürebiliyorsunuz veya sesli notu yazıya dökebiliyorsunuz. Umarım beğenirsiniz. Geri bildirimlerinizi bekliyorum.

Özellikleri :

- Fotoğrafların ve belgelerin paragraflarını tanımlama
- Ses tanıma sistemi(Konuşma ile not alma)
- Klasik not
- Arka plan rengi ve notların renkleri kişiselleştirilebilir
- Kullanımı kolay ve ücretsiz

Alphaghost

Asistan
Reaksiyon puanı
84
İlk birkaç gözlemimde farkettiğim hataları yazayım. Zamanla halledersin sen.
  • Uygulama içerisinde başka bir activity açtığın zaman önceki activityler kapanmıyor. Bu zamanla fazla ram tüketimine sebep olur.
  • Kendi sayfasının butonu yine kendi sayfasının activitysini açıyor. Olduğu sayfanın butonu deaktif olması lazım. Tekrar tekrar tıklamalar yapılmaması için.

bymehmet51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İlk birkaç gözlemimde farkettiğim hataları yazayım. Zamanla halledersin sen.
  • Uygulama içerisinde başka bir activity açtığın zaman önceki activityler kapanmıyor. Bu zamanla fazla ram tüketimine sebep olur.
  • Kendi sayfasının butonu yine kendi sayfasının activitysini açıyor. Olduğu sayfanın butonu deaktif olması lazım. Tekrar tekrar tıklamalar yapılmaması için.

Teşekkürler hocam fark etmediğim detaylar bunlar en kısa zamanda hallediyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirdim,good job. reklam göremedim app de koymadın mı ?
Reklam var ama notebook uygulamalarında reklamın fazla olması hoş gözükmüyor o yüzden belirli yerlere koydum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni güncelleme ile ram kullanımını ve diğer sorunları hallettim hocam tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme: