İlk konum!!!

Bu konuyu okuyanlar

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
images (32).jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hoşgeldiniz :)

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147
Sana üzülüyorum.Böyle gereksiz yere girip de forumu kötülüyorsun herkese.İşin gücün yok belli ki.
Empati kurman iyi bir şey. Fakat gözümün önünde eriyip giderken bana üzülmeni de istemem. İlk olarak kendine bir bak bakalım.
Forumu kötülemiyorum. Herkes ayrı bir telden çaldığı için forum bana "saçma" geliyor. Fikrimi de belirtiyorum. Burası bir forum sonuçta değil mi? Boş vakitlerimde arada sırada bu forumdaki üyelerin zekasına hayran kaldığım için giriyorum. Sizi örnek alıyorum umarım sizin gibi olurum ??

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Empati kurman iyi bir şey. Fakat gözümün önünde eriyip giderken bana üzülmeni de istemem. İlk olarak kendine bir bak bakalım.
Forumu kötülemiyorum. Herkes ayrı bir telden çaldığı için forum bana "saçma" geliyor. Fikrimi de belirtiyorum. Burası bir forum sonuçta değil mi? Boş vakitlerimde arada sırada bu forumdaki üyelerin zekasına hayran kaldığım için giriyorum. Sizi örnek alıyorum umarım sizin gibi olurum ??
Tamam istediğin fikri tabi ki söyleyebilirsin ama herkese boş demekte iyi bir davranış değil.Forumu sevmeyebilirsin ama tekrar diyorum hiç kimseye boş denilmez.Güzel bir şey değil.
Neyse fazla uzatmaya da gerek yok.İyi günler. ?