İlk kez PlayStation alacak birisi...

Bu konuyu okuyanlar

dawnguard17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevgili shiftdelete ailesi;

Normalde bir bilgisayar kullanıcı olarak halimden memnundum ve gayet de idare ediyordu malum eskidi ve yeni bilgisayar almam gerekti ama 2000 tl bütçeyle yeni nesil oyunlarda 60 fps garanti mümkün durmuyor. ben de hilelerden bıkmış durumdayım çoğu oyunda bu sebeple PlayStation 4 Pro almak istedim ( genelde pro öneriyorlar ) çünkü eve gelince kafa dağıtacak 2 oyunum olacak zaten onun için de 4000-5000 tl ye pc toplamayı israf görüyorum uzun lafın kısası ps4 pro mu almalı mıyım? Eksileri artıları nelerdir pc ile ? İlla 4K monitörüm mü olmalı?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Şimdi şöyle birşey var her ne kadar pro 4k yı desteklesede elimizdeki imkanlar belli her kişinin harcı değil 4k teleizyon o yüzden televizyonun illa 4 k olması bence şart değil imkan meselesi ama almıiken en son nesil ps4 pro alman daha mantıklı hem ileri yönelik hemde uzun ömür açısından yani
pc ile aralarındaki farka gelince seninde belirttiğin gibi hile hurda fps kaybı vb şeyler konsollarda yok ama ne kadar oyun bulunabilriliği çok olsada pc deki gibi çok çeşitli oyun kataloğu yok konsolların ama bulunanda seni yıllarca idare eder

dawnguard17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi şöyle birşey var her ne kadar pro 4k yı desteklesede elimizdeki imkanlar belli her kişinin harcı değil 4k teleizyon o yüzden televizyonun illa 4 k olması bence şart değil imkan meselesi ama almıiken en son nesil ps4 pro alman daha mantıklı hem ileri yönelik hemde uzun ömür açısından yani
pc ile aralarındaki farka gelince seninde belirttiğin gibi hile hurda fps kaybı vb şeyler konsollarda yok ama ne kadar oyun bulunabilriliği çok olsada pc deki gibi çok çeşitli oyun kataloğu yok konsolların ama bulunanda seni yıllarca idare eder

Yani ben normal 1080p televizyonda oynayabiliyorum? İlla 4K şart değil yani ?

dawnguard17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkür ederim aydınlattığınız için