İlk defa gerçekten hoşuma giden temam :)

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar birkaç kişi mobil teknoloji sitesi açma hazırlığındayız. Bende anasayfa teması için sabahtan beri uğraşıyorum fikir bulup temayı yapmaya uğraştım düzenledip ettim uğraştım bu temayı yapabildim sizce nasıl olmuş ? Geçen wp teması yapmıştım birdaha tema yapma gibi yorumlar olmuştu :) böyle yorumlar olmazsa sevinirim

http://www.denemeyerim.p.ht/index.html

Not : Yukardaki siteyi html ve php çalışmalarım için kullanıyorum.

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
benim pek hoşuma gitmadi dün baktigim daha iyiydi herkezin zevki farkli:)

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
ben çok beğendim :) hatta biz de bir site yapıyoruz muhasebeyle alakalı :) bende benzer bir tasarım önermiştim yapmadılar düdükler :S

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ben çok beğendim :) hatta biz de bir site yapıyoruz muhasebeyle alakalı :) bende benzer bir tasarım önermiştim yapmadılar düdükler :S

vallamı :) hocam sabahtan beri uğraşıyorum beğenilecek bir şey ortaya çıktıysa ne mutlu bana :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

anladim temanin son hali bumu yoksa geliştimeye devam edecekmişin :)foruma tiklayica bu forum açildi:)

forum felan siteyi kurunca ekliyeceim icin url yi bura gösterdim :)

gelistirelecek birkaç şey daha var

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
menü solda ya çok hoş ben seviyorum böyle şeyleri :) gidip facebook gibi yukarı koydular menüyü bizim akıllı kuzenler

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=163013]OnurFK[/MENTION] güzel gidiyor. Ancak çok sade geldi bana. Aslında en azından biraz doldursan tasarımı biraz daha net yorum yapabilirdik. Şuan aklıma gelen şey sol tarafta ki siyah arka planda ki menüyü açılır kapanır şeklinde yapsan biraz daha estetik durardı.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=163013]OnurFK[/MENTION] güzel gidiyor. Ancak çok sade geldi bana. Aslında en azından biraz doldursan tasarımı biraz daha net yorum yapabilirdik. Şuan aklıma gelen şey sol tarafta ki siyah arka planda ki menüyü açılır kapanır şeklinde yapsan biraz daha estetik durardı.

O zaman biraz daha duzenleyeyim icerikler oylesine koydum daha eklencek bir iki sey var hocam

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
O zaman biraz daha duzenleyeyim icerikler oylesine koydum daha eklencek bir iki sey var hocam

Peki taban sistem olarak ne düşünüyorsunuz ? Sanırım sadece html olmayacaktır. Wordpress, Joomla gibi bir cms kullanırsınız.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Sol taraftaki siyah bar kötü geldi bana. Şöyle Mavimsi birşeyler daha hoş durur sanki :wink:

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Kardeşim o yazılar ayrı ayrı karelerde olsun biraz daha uzun olsun oralar boş kalmasın okadarda doldur biraz :)

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
yazılar orda süs olsun diye var ben temada yazı olacağını göstermek için yazıları koydum kısaca [MENTION=347364]gkarel[/MENTION] iyi dedin sabah kalkınca onuda yapıcam

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Kanka bu oncekinden daha guzel olmus. Her ne kadar daha guzel temalar olsa da emegine saglik.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Peki taban sistem olarak ne düşünüyorsunuz ? Sanırım sadece html olmayacaktır. Wordpress, Joomla gibi bir cms kullanırsınız.

anasayfam html bloglara wordpress kurucam ve forum ada mybb düşünüyorum hocam

--------------------------------------

@rozabay @Kuvvetmira @gkarel @SwateR @Mert Ahmet @POWERBLACK
Beyler önerilerinizi göz önüne alarak düzenlemeler yaptım
Değisiklikler :
- Sosyal paylaşım ikonları
- Menü boyutu
- Sol bölüm rengi

http://onurfk.p.ht/

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
anasayfam html bloglara wordpress kurucam ve forum ada mybb düşünüyorum hocam

--------------------------------------

@rozabay @Kuvvetmira @gkarel @SwateR @Mert Ahmet @POWERBLACK
Beyler önerilerinizi göz önüne alarak düzenlemeler yaptım
Değisiklikler :
- Sosyal paylaşım ikonları
- Menü boyutu
- Sol bölüm rengi

http://onurfk.p.ht/

Bir ara arkadaşlar ile mobil ve teknoloji portalı yapmaya niyetlenmiştik ama kısmet olmamıştı. Wordpress için Ön tasarıma ufak bir giriş yapmıştım pm den yolladım sana belki bir fikir verebilir.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
site bedava sitelerden olduğu için silinmiştir normal

Bir ara arkadaşlar ile mobil ve teknoloji portalı yapmaya niyetlenmiştik ama kısmet olmamıştı. Wordpress için Ön tasarıma ufak bir giriş yapmıştım pm den yolladım sana belki bir fikir verebilir.

sağolasın hocam incelerim ben onu :)

yoo site açık duruyor efekan198 sorun senden kaynaklanıyor olabilir

hocam bunlarda js ve css kodlamalarıda var css hadi azcık da js hiç anlamıyorum farkı felan bana kaynak gösterebilirmisinz bildiğiniz biyerden

rozabay hocam

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Sen yaptığın siteye css ve js kodlarını direkt eklemişsin. Ben dosyadan çektim.

hocam css js onlar a hiç dokunmadım dreamweaver dan yapıyorum işlemleri o yüzden uğraşmama gerek kalmıyor ama gönderdiğiniz şeyler çok işime yaradı diyebilirim :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
hocam css js onlar a hiç dokunmadım dreamweaver dan yapıyorum işlemleri o yüzden uğraşmama gerek kalmıyor ama gönderdiğiniz şeyler çok işime yaradı diyebilirim :)

İşine yaradığına sevindim. Eğer projeye başlansaydı wordpresse uyarlayıp tasarıma devam edecektim. Nasip sanaymış :)