ilk defa bıyık kesmek

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
769
arkadaşlar bundan önce hep traş makinesiyle kesiyodum ancak şarjını bulamıyorum birkaç gündür bugünde arkadaşımın yanına gideceğim kesmem lazım simitçi bıyığıyla duruyorum acaba tek bıçaklı permatikle kesilir mi? daha önce hiç jilet vesayre vurmadım lütfen bir abimiz yardımcı olsun.

Reaksiyon puanı
342
arkadaşlar bundan önce hep traş makinesiyle kesiyodum ancak şarjını bulamıyorum birkaç gündür bugünde arkadaşımın yanına gideceğim kesmem lazım simitçi bıyığıyla duruyorum acaba tek bıçaklı permatikle kesilir mi? daha önce hiç jilet vesayre vurmadım lütfen bir abimiz yardımcı olsun.
sıkıntı yok , kes ama dikkat et.

Nite

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Yaş küçükse kesilmemeli. Askerde sıkıntı çıkabilir. Her gün tıraş olmak zor gelebilir.

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Mümkün olduğunca jilet vurulmamalı, aksi takdirde daha çok ve sert çıkmaya başlar.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
İyice sert çıkmaya başlarsa o zaman kesmeni tavsiye ederim. Aksi takdirde çok sert ve fazlasıyla çıkar.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Mümkün olduğunca jilet vurulmamalı, aksi takdirde daha çok ve sert çıkmaya başlar.
İyice sert çıkmaya başlarsa o zaman kesmeni tavsiye ederim. Aksi takdirde çok sert ve fazlasıyla çıkar.
Şu lafı ben de çok duyuyordum. 1 kere jiletle kestim makinenin şarjı yokken. Sonra makineye geri döndüm. Sıkıntı yok.
Sırf kesersem daha gür çıkar korkusundan yeni bıyıkları çıkan çocuklar badem bıyıklı geziniyor ortalıkta :D

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Şu lafı ben de çok duyuyordum. 1 kere jiletle kestim makinenin şarjı yokken. Sonra makineye geri döndüm. Sıkıntı yok.
Sırf kesersem daha gür çıkar korkusundan yeni bıyıkları çıkan çocuklar badem bıyıklı geziniyor ortalıkta :D
Vallahi herkeste aynı olmuyor sanırım, ben de uzun süre jilet kullanarak kestim ama sıkıntı olmadı. Benim gibi uzun süre jilet kullanan arkadaşlarım da var, sakalları bakır teli gibi oldu. (Yaş 16)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
İlk süt bıyığım dayımın bıyığından uzun olmuştu. İlk defa kestiğimde fena utana kısıla dolanıyordum. Sanki çıplak kalmış gibi duyguya kapılmıştım.

Gillete'le şimdi Drift yapıyorum yüzümde. Arada kan fırlıyor oda olacak tabi.
Abi Erkek adam kandan korkar mı?
Baltayla traş etmelisin yüzünü o daha ne ki?

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Köpüğü sür yapıştır gitsin.??

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İlk süt bıyığım dayımın bıyığından uzun olmuştu. İlk defa kestiğimde fena utana kısıla dolanıyordum. Sanki çıplak kalmış gibi duyguya kapılmıştım.

Gillete'le şimdi Drift yapıyorum yüzümde. Arada kan fırlıyor oda olacak tabi.
Abi Erkek adam kandan korkar mı?
Baltayla traş etmelisin yüzünü o daha ne ki?
Yok kardeşim balta küçük gelir direk elektrikli testereyle kes. ?

babapuro

Asistan
Reaksiyon puanı
137
ben bilmiyorum ama bişey olmaz galiba?