İlk Araç Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

rsnalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim, gördüğüm kadarıyla bu konuyla ilgili daha öncede çok fazla muhabbet olmuş ama bende fikirlerinizi almak istiyorum :) Kısmet olursa yakın zamanda ilk aracımı alacağım. Bütçem 20-25 bin arasında, alacağım arabada en çok istediğim şey ise motor, yürüyen aksam gibi konularda bana çok fazla sıkıntı çıkarmayacak bir araç olması yönünde. 2000 model üzeri 200.000 km altında önerebileceğiniz araçlar nelerdir acaba? Araştırdıklarım arasında nissan primera, coralla 1.4 terra, accent gibi modeller var bunların dışında hangi araçları tavsiye edersiniz? Yada bu araçları kullanan varmı nasıldır?

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Toyota ve hyundai o bütçe civarı alabilecegin güzel araba olur + olarak symbol öneririm her yönden seni mutlu eder

rsnalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tavsiyeniz için teşekkür ederim, symbol'ü değerlendireceğim

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Symbol 1.5 Dci iyidir ama Kağıt gibidir
Ben size Ilk olarak mitsubishi Carisma oneririm
Sonra Vw Golf 4 Ve Vw Bora Öneririm
Alternatif olarak Lancer a da bakabilirsiniz :)

rsnalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Düşünceleriniz için teşekkür ederim, peki motor konusunda vb. konularda sağlam iyi diyebileceğiniz araçlar ne var bunların dışında?

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Düşünceleriniz için teşekkür ederim, peki motor konusunda vb. konularda sağlam iyi diyebileceğiniz araçlar ne var bunların dışında?
Motor Konusunda Saydıklarımın hepsi çok iyi Carisma aralarında en iyisi gibi ama diyosan bineceksem Almana Bineyim diye Golf 4 Tavsiye ederim bunların dışında Birsürü araç var ancak kafa karıştırabilir Hangi tür alcaksınız Sedan hatcback vs. Gibi

rsnalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaşım 23 açıkcası biraz genç işi olsun istiyorum ama öyle zibidi tarzı bişeyler de değil ailemle binicem, açıkcası türünün pek bir önemi yok alınca bana her dk sanayi masrafı çıkarmasın yeter :)

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Yaşım 23 açıkcası biraz genç işi olsun istiyorum ama öyle zibidi tarzı bişeyler de değil ailemle binicem, açıkcası türünün pek bir önemi yok alınca bana her dk sanayi masrafı çıkarmasın yeter :)
Zibidi derken Apaçi hondalar Kasisten yan geçen şahinler vb. Den bahsettiniz sanırım :) Masraf derken Yağını suyunu eksik etmeyin zaten götürdüğü yere kadar Götürür Dci motor da Sağlamdır Orta Kasa symbol alınır çokda az yakar ama Güvenlik sıfırdır içinize ısınanı alın
Birde Hafif ticari vs. Dahil mi

rsnalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen onları kastettim :) Peki sizce symbol yerine 2001 model 1.4 terra coralla modeli alınır mı? Hem motoru üzmez hem sağlamdır diye düşünüyorum ama modeli düşük o ayrı .. Yok ticari düşünmüyorum

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Aynen onları kastettim :) Peki sizce symbol yerine 2001 model 1.4 terra coralla modeli alınır mı? Hem motoru üzmez hem sağlamdır diye düşünüyorum ama modeli düşük o ayrı .. Yok ticari düşünmüyorum
Temizi bulunursa motorda sıkıntı çıkarmaz Ama sana kalmış 5 6 yaşında araba mı almak isterdin Yoksa 15 16 yaşında mı arada 10 Yaş fark var Corolla çok sıkıntı etmez kolay kolay yolda bırakmaz gerisi sana kaldı içine bin hangisi ısınıyosa al :)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Semybol accent gibi araçları almayana niyetlenirsiniz taksi çıkması olup olmadığını kontrol edin birde kilometrsinin oynanmış olup olmadığına 300bindekine 150 100 diye satmaya çalışıyorlar

ali.clay

Asistan
Reaksiyon puanı
21
symbol un yol tutuşu gerçekten çok kötüdür. onun yerine megane veya focus 2 hatchback düşünülebilir.

rsnalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Temizi bulunursa motorda sıkıntı çıkarmaz Ama sana kalmış 5 6 yaşında araba mı almak isterdin Yoksa 15 16 yaşında mı arada 10 Yaş fark var Corolla çok sıkıntı etmez kolay kolay yolda bırakmaz gerisi sana kaldı içine bin hangisi ısınıyosa al :)
Tamamdır teşekkür ederim :)

rsnalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Semybol accent gibi araçları almayana niyetlenirsiniz taksi çıkması olup olmadığını kontrol edin birde kilometrsinin oynanmış olup olmadığına 300bindekine 150 100 diye satmaya çalışıyorlar
Tamam dikkat ederim :) Teşekkürler

rsnalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2006 model peugeot 307 , 2005 model accent, 2000 model civic ve 2001 model coralla arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı fiyatla hemen hemen aynı. Peugeot nasıldır kullanan varmı acaba?