İlginç Ses sistemi: Çalar Saat LG ND1520

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Daha öncede söylemişimdir ama bu Lg'nin gerçekten çok ilginç ürünleri var. ND1520 buna çok iyi bir örnek. Böyle enteresan bir ürün, kullanan var mıdır acaba SDN de.

LG-ND1520-.jpg

Bir müzik tutkunu iseniz; LG, ND1520 Dock Station en sevdiğiniz müzikleri dinlemenizi ve güne mutlu uyanmanızı sağlar.

LG Docking Station’a Bluetooth ile kolayca kablo olmadan içerik aktarabilirsiniz. Radyo dinlemekten hoşlanıyorsanız LG ND1520 ile tanışmak için bir sebebiniz daha var demektir. Çünkü o aynı zamanda on kanal hafızalı bir FM radyo özelliğini barındırmaktadır.

Sabahları uyanırken çalan alarmın sesinden birçoğumuz hoşlanmayız. Uyanmak için istediğiniz şarkıyı seçebilseydik dediğimiz olmuştur. LG ND1520 Docking Station’un çalar saat fonksiyonunu kullanırken aynı zamanda uyanmak için istediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.

Ama dahası var: iPhone veya Android işletim sistemli akıllı telefonunuza “LG Bluetooth remote” uygulamasını indirerek LG ND1520’i telefonunuzdan kumanda edebilirsiniz.

LG ND1520’i 158 x 88 x 88 boyutlarında müziklerinizi dinleyeceğiniz küçük bir ses sistemi, iPhone/iPod bağlantı noktası, keyifle dokunacağınız bir FM radyo ve güne mutlu uyandıracak bir çalar saat olması ile odanızdaki yerini alacaktır.

kaynak

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
yanlış mı anladım? sadece iPhone ve iPod uyumlu mu bu sistem?

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Evet baglanabilirlik sadece İphone ipod'e

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Anladığım kadarı ile bağlantı Dock'ı sadece apple ürünleri için diğer marka ve modeller ise Portable In yada bluetooth ile bağlanıyor cihaza.

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu ürün ayrıca telefonu sarj ediyormu acaba

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Apple ürünlerini şarj ediyor olabilir emin değilim.

Sarj ediyorsa ürün çok güzel olur yatağımızın yanına gece koyabiliriz. Ben mesela kulaklıkla müzik dinlemeyi sevmem gece yatarken bunu kısık sesle acıp uyumak daha mantıklı olur sarj ettiği sürece

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Sarj ediyorsa ürün çok güzel olur yatağımızın yanına gece koyabiliriz. Ben mesela kulaklıkla müzik dinlemeyi sevmem gece yatarken bunu kısık sesle acıp uyumak daha mantıklı olur sarj ettiği sürece

Aynen ilginç bir ürün forumda da kimse kullanmıyor sanırım. Cevahirdeki LG Shop'a bakacağım belki orada vardır merak ettim aleti :)

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ürün çok çirkin, ayrıca gece yatarken neden baş ucunuza bluetooth sinyalleri gönderen bişey koyacaksınız ki?

Bunların basit klasik versiyonları var (fiziksel bağlantı ile çalışan) alın ondan koyun.
Teknosalarda, bimekslerde çeşit çeşit ürünler var.

Yaz başında, sanırım Bimeks de görmüştüm Harman Kardon lar vardı çok hoş sesleri vardı diğer Philips, JVC, Sony'e vs oranla.
Ve en basit modeleri de öyle aşırı derece pahalı değildi.

allura

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Iphone hiç beğenmiyorum kullandım ama yinede begenmiyorum pişman oldum diyebilirim