Yardım İlginç Bir WhatsApp Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

deniizcankaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Huawei P40 Lite E kullanıcısıyım. Birkaç gün önce rehberimde kayıtlı olmayan (ve kaydetmeme rağmen) kişilere mesaj atamadığımı fark ettim, ilk mesajı onlar atmadığı sürece maalesef kendilerine mesaj atamıyorum.

Ayrıca arkadaş grubuma, rastgele kurduğum yeni gruplara da hiçbir şekilde mesaj atamıyorum.

WhatsApp silip yükledim, gayriresmi WhatsApp uygulamalarını denedim, WhatsApp hesabımı sildim, telefonu sıfırladım. Hiçbiri işe yaramadı.

Screenshot_20230520_212911.jpg

WhatsApp destek ekibi hazır cevaplar veriyor, yardımcı olabilir misiniz?

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
76
farklı bir internet üzerinden denediniz mi sorun internetinizden kaynaklı olabilir.

deniizcankaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
farklı bir internet üzerinden denediniz mi sorun internetinizden kaynaklı olabilir.
Hocam mesajlarım sadece gruplara ve kayıtlı olmayan kişilere gitmiyor, farklı cihaz internet vs. denedim. WhatsApp Web'e de giremiyorum, ilk defa böyle bir şey yaşıyorum.

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
76
uygulama güncel sürüm yüklü mü?

eaglemuhi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı sorunu ben de yaşıyorum P50 pro ile. Ne yaptıysam çözemedim. uygulamayı silip yükledim, play store olmadığından mesajlarım da buluta yedeklenmemiş, tüm yazışmalarım da gitti. Başlayacam huaweisine. Dün akşam Canpark avmye servise götürdüm, arkadaşlar saat 7'ye kadar teknik servis kaydı açabiliyolarmış. Ben eve o saatte geliyorum zaten. Telefonu duvara fırlatmak üzereyim.

deniizcankaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorunu ben de yaşıyorum P50 pro ile. Ne yaptıysam çözemedim. uygulamayı silip yükledim, play store olmadığından mesajlarım da buluta yedeklenmemiş, tüm yazışmalarım da gitti. Başlayacam huaweisine. Dün akşam Canpark avmye servise götürdüm, arkadaşlar saat 7'ye kadar teknik servis kaydı açabiliyolarmış. Ben eve o saatte geliyorum zaten. Telefonu duvara fırlatmak üzereyim.
WhatsApp destek ekibi ile iletişim kurdum, güncelleme beklememi söylüyorlar. Konu açmadığım forum kalmadı :) bir çözüm bulabilirseniz konuya yazarsanız sevinirim. Kafamı duvarlara vurasım geliyor ?

eaglemuhi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
WhatsApp destek ekibi ile iletişim kurdum, güncelleme beklememi söylüyorlar. Konu açmadığım forum kalmadı :) bir çözüm bulabilirseniz konuya yazarsanız sevinirim. Kafamı duvarlara vurasım geliyor ?
size iyi dönüş yapmışlar, bana sadece yardımcı olabilmemiz için daha fazla bilgi verin dediler :D Yabancı forumları da geziyorum böyle bir sorunla ilgili başlık bulamadım. Bulursam haber veririm buradan.

deniizcankaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
size iyi dönüş yapmışlar, bana sadece yardımcı olabilmemiz için daha fazla bilgi verin dediler :D Yabancı forumları da geziyorum böyle bir sorunla ilgili başlık bulamadım. Bulursam haber veririm buradan.
Mesajları seriye bağlayınca susturmak için cevap verdiler galiba, el mahkum güncelleme bekliyorum :( güzel bir gelişme olsa da buraya not düşsem

deniizcankaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam sorununuz devam ediyor mu hâlâ? WhatsApp çözüm sunamıyor bana, kaldı öyle.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Eğer WhatsApp'a kişi erişimi izni verilmemiş ise verin

eaglemuhi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet benim de dün düzeldi kendiliğinden. Herhangi bir güncelleme de yapmadım. Neyse inşallah bozulmaz bir daha :)