İkisi Arasında Kaldım, Tavsiyeniz ?

Bu konuyu okuyanlar

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Merhabalar arkadaşlar. 2 cihaz arasında tercih yapacağım. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Bu linkte Acer Nitro 5 ve Game Garaj Blaster 4TN mevcut. Siz olsanız hangisinin tercih edersiniz.

Not: Blaster kendi sitesinde daha ucuz olduğu için ordan alacağım ve RAM 16 GB olacak. Linkteki fiyatla hemen hemen aynı olacak.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Şu daha iyi bir seçenek olmaz mı =?
Hem 10. nesil İntel işlemcili hemde SSD 480 GB ayrıca 2.2 kg gibi çok hafif bir laptop klavyeside RGB.

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Şu daha iyi bir seçenek olmaz mı =?
Hem 10. nesil İntel işlemcili hemde SSD 480 GB ayrıca 2.2 kg gibi çok hafif bir laptop klavyeside RGB.
Hocam öneriniz için çok teşekkür ederim. Sepete ekledim. Hafta içi duruma göre bakacağım.

Başka tavsiyesi olan var mı acaba ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Monster'ın kendi sitesinden incelersen istersen parça ekleyip çıkarabilirsin ekstra RAM ekleme SSd ekleme çıkarma tarzı.
İstanbulda oturuyorsan bizzat mağazalarına gidipte bakabilirsin.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Ama son karar senin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu iyi olabilir:Abra A5 V15.5 15,6" Oyun Bilgisayarı

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize. Monster’i hafta içi düşüneceğim. İnşallah fiyat artmaz.
Peki monster aldığım zaman tahminen beni kaç yıl götürür. Benim beklentim 5,6 yıl. Agresif kullanan biri değilim. Oyun da oynarım ama yoğun ve yüksek grafikler ile oynamam. Normalim bir tık altı olsa bile yeter grafikler vs.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize. Monster’i hafta içi düşüneceğim. İnşallah fiyat artmaz.
Peki monster aldığım zaman tahminen beni kaç yıl götürür. Benim beklentim 5,6 yıl. Agresif kullanan biri değilim. Oyun da oynarım ama yoğun ve yüksek grafikler ile oynamam. Normalim bir tık altı olsa bile yeter grafikler vs.
Monster tercih edebilirsin çok kaliteli