‘İkinci Ligde ben yokum’

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Uruguaylı yıldız ülkesinde yaptığı açıklamada, Türkiye’den gelen haberlerin iç açıcı olmadığını söyledi, “Başkanımız ve bazı yöneticiler hapiste. Türk basınını takip ettiğim kadarıyla hep küme düşürüleceğimizden bahsediliyor. Böyle bir durumda bana gelen teklifleri değerlendirmek zorunda kalacağım” dedi.

-ikinci-ligde-ben-yokum--1519592.Jpeg

Fenerbahçe’nin Uruguaylı yıldızı Diego Lugano, sarı-lacivertli ekibin küme düşürülmesi halinde takımdan ayrılacağını açıkladı.
Copa America’daki müthiş performansıyla transfer piyasasında yine adından sıkça söz ettiren tecrübeli oyuncu ülkesinde şike operasyonu ile ilgili yöneltilen sorulara, “Açıkcası kendimi Fenerbahçe ile birlikte
Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için hazırlıyorum. Ancak herhangi bir ceza alırsak, ki buna inanmıyorum, başka takıma gitmem sanırım kaçınılmaz olacaktır” ifadelerini kullandı.
Lugano, şu ana kadar kendisine gelen haberlerin pek de iç açıcı olmadığını kaydederken, “Başkanımız ve bazı yöneticiler hapiste. Türk basınını takip ettiğim kadarıyla hep küme düşürüleceğimizden bahsediliyor. Böyle bir durumda bana gelen teklifleri değerlendirmek zorunda kalacağım. Açıkcası bir alt kümede oynamak istemiyorum” dedi.
Fenerbahçe’nin Uruguaylı savunmacısı,
Türkiye’de yaşamaktan ve sarı-lacivertli formayı giymektenson derece mutlu olduğunun da altını çizerken, “Umarım kötü bir durumda karşılaşmayız. Ancak bizler profesyonel oyuncularız ve her şeye hazırlıklı olmalıyız” diye konuştu.
Uruguay basını ise Lugano’nun Türkiye macerasına son noktayı koymak üzere olduğunu ve
İtalya’dan gelen teklifleri büyük olasılıkla değerlendireceği yorumunu yaptı.

‘Lugano en doğru isim’

Juventus’un eski genel menajeri Luciano Moggi, “Defans için en iyi isim Lugano olarak görünüyor” dedi. Lugano’nun iyi bir savunma oyuncusu olduğunu belirten Moggi, “Defansa önemli bir katkı sağlayabilecek bir isim, iyi bir takviye olacak. Çünkü çok büyük deneyime sahip” yorumunda bulundu.
Bu arada Tuttosport gazetesinin
internet sitesinde ‘Diego Lugano, Juventus’un savunması için doğru isim mi?’ sorulu bir anket düzenlendi. 6000’e yakın katılımcının oy kullandığı ankette % 70’lik bir kesim Uruguaylı stopere geçer not verirken, % 30 ise hayır şıkkını işaretledi.

Kaynak

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Türk basınını takip ettiğim kadarıyla hep küme düşürüleceğimizden bahsediliyor.

Demiş ama bu haberleri basından değil direk takım içinden ve menajerlerinden almıştır...

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
[MENTION=155903]1907[/MENTION] kurtuluş yok düşeceksiniz :D Muahahhaha

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
[MENTION=26809]MtHan[/MENTION] düşmez kalkmaz bir allah:D

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yabancıların hepsi yerlilerin de büyük çoğunluğu gidecek zaten onu bilmeyen yokta, benim asıl merak ettiğim Fenerin öz evladı alex gider mi kalır mı, bakalım hep beraber göreceğiz küme düşme gerçekleşirse.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Elbruz senle tartıştığımızda gayet olgun konuşuyordun.

Yoksa şimdi liseye mi başladın ?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
böyle düşünmesi gayet normal. adam fenerbahçeli olduğu için türkiyeye gelmedi. şampiyonluğa oynayan, şampiyonlar liginde mücadele eden bir takımda oynamak için geldi.

Always Or Never

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adam açıklama yaptı."Gazete yazılıp çizilenlere bakmayın hiç bir açıklama yapmadım" diye.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
açıklama yapması birşey ifade etmez yabancıların %99'u 2.ligde oynamaz

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bu saatten sonra düşmezse de oynama...
tamam kimse del pierro buffon gibi olamaz ama susar en azından...

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
İsteyen oynar isteyen oynamaz.
Profesyonel sporcunun amacı para kazanmak değil mi?
Parasını kazandıktan sonra ne fark eder?
Beğenmiyenler istediği yere gidebilir.
Hiç önemli değil.