ikinci el s9+ mı yoksa mi9t mi?

Bu konuyu okuyanlar

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
cihaza baktım dokunmatiği temiz donma kasma yok kamerada sıkıntı yok gözle gördüğüm kadarıyla iyiydi ama garantisi bir kaç aya bitecek ilk çıktığı ay almışdı adam telefonu :(
İşte orası sıkıntı telefon 2 yıldır kullanılmış bi cihaz sonuçta işlemcisi ve bataryası ve amoled ekranı ilk tadını vermez

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İşte orası sıkıntı telefon 2 yıldır kullanılmış bi cihaz sonuçta işlemcisi ve bataryası ve amoled ekranı ilk tadını vermez
Temiz ise S9+ düşünülebilir ancak güncelleme desteği bitecek yanlış hatırlamıyorsam Samsung 2 sene boyunca güncelleme veriyordu eeee bu adam 1 sene güncelleme alacak sonraki yıl alamayacak ne anlamı kaldı şimdi ?

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444

bende senin gibi düşünüyorum 1.5-2 yıl kullanılmış cihaz 5-6 aylık olsa neysede mi9t alıcam ya aklımdaki telefon olsun bi sıkıntısı olursada en azından istediğim telefonu almış olurum ya

-güncellemeleri ben pek önemsemiyorum ya sadece program indirirken falan play storedan eski sürüm diye indirmemezlik yapmasın telefon benim için sorun değil

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
bende senin gibi düşünüyorum 1.5-2 yıl kullanılmış cihaz 5-6 aylık olsa neysede mi9t alıcam ya aklımdaki telefon olsun bi sıkıntısı olursada en azından istediğim telefonu almış olurum ya

-güncellemeleri ben pek önemsemiyorum ya sadece program indirirken falan play storedan eski sürüm diye indirmemezlik yapmasın telefon benim için sorun değil
Bence de mi 9t almalısınız.Herşeyden önce telefon 2.el.Bir telefonun ilk sahibi olmak var birde ikinci.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
bende öyle düşünüyorum araba 2.el alırsında telefonun 2.el olması problem ya mesela bende iphone 6 var pili değiştirttim adama çok ısındığını söyledim sorun pilden değil işlemciden kaynaklı olduğunu söyledi yani telefon bi anda cortlayabilir dedi ben şuan telefonumu satsam ve sattığım kişiye söylemesem haberi olmayacak.

peyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
s9+ kafanızdan silin bence nerdeyse 2 yıllık bir cihaz. Bence mi 9t PRO yu düşünün derim. PRO versiyonu daha iyi kamera ve işlemci ile birlikte ayrı bir ses çipinede sahip böylece daha kaliteli bir sese sahip.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
s9+ kafanızdan silin bence nerdeyse 2 yıllık bir cihaz. Bence mi 9t PRO yu düşünün derim. PRO versiyonu daha iyi kamera ve işlemci ile birlikte ayrı bir ses çipinede sahip böylece daha kaliteli bir sese sahip.

mi9t pro ya çıkacak kadar bütçem yok malesef :( mi9 lıte alınırmı rn8pro düşünmüyorum kesinlikle

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
mi9t güzel telefon bütün ihtiyaçlarını da rahatlıkla karşılar

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
mi9 lite nasıl güncellemeleri sorunsuz alırmı mi9t gibi

Reaksiyon puanı
7,999
cihaza baktım dokunmatiği temiz donma kasma yok kamerada sıkıntı yok gözle gördüğüm kadarıyla iyiydi ama garantisi bir kaç aya bitecek ilk çıktığı ay almışdı adam telefonu :( birde s9+ almak istememin nedeni full ekran gibi olması yani damla çentik normal çentik falan yok ben çentik olayını sevmiyorum mi9t de full ekran çok güzel
Cihazı aldığın gibi servise gönder pilini değiştir ve uzun süre kullan. Pil değişimi yapıldıktan sonra cihazı eski performansında kullanabilirsin.

Reaksiyon puanı
7,999
2 Yıllık cihaz mı ? O kadar olmadı ve ayrıca kullandığı Exynos 9810 Snapdragon 845 gücünde. Mi 9T'nin işlemcisinden daha iyi yani. Ayrıca ses çipi demişsiniz. S9+'ın Dolby Atmos açık full sesini galiba dinlemediniz :)

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Ben sıfır cihaz alma taraftarıyım.İphone hariç.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
s9+ aldım kullanmaya başladım ama geri vercem sıfır telefon kullanma hissiyatını gerçekten alamadım mi9t ye geçicem teşekkürler önerileriniz için.