İkinci El iPhone X Alınır mı?

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhabalar, herkese iyi günler dilerim. Acaba 2020 yılında ikinci el iphone x alınır mı?.. Kullanan arkadaşlar kullanıcı yorumlarını belirtebilirse çok mutlu olurum.. Ya da düşüncesi,fikri olan arkadaşlar yanıt verebilirse iyi olur.. bütçem artarsa ikinci el iphone xs olabilir.. burdaki olay ikinci el olması.. 0 alacak bütçem yok ama x gibi gözüküyor.. Şimdiden teşekkürler..
images (15).jpeg

Son düzenleyen moderatör:

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
İphone Kullanması İlk Başta Zordur Ama Gayet Kullanışlı

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Merhabalar, herkese iyi günler dilerim. Acaba 2020 yılında ikinci el iphone x alınır mı?.. Kullanan arkadaşlar kullanıcı yorumlarını belirtebilirse çok mutlu olurum.. Ya da düşüncesi,fikri olan arkadaşlar yanıt verebilirse iyi olur.. bütçem artarsa ikinci el iphone xs olabilir.. burdaki olay ikinci el olması.. 0 alacak bütçem yok ama x gibi gözüküyor.. Şimdiden teşekkürler..Ekli dosyayı görüntüle 98907
X güzel cihaz da almışken xs al daha iyi.Hem daha güncel,hem de ömrü x den 1 yıl fazla.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,545
X Yerine; XS, XR veya 11 Al X Alma.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
X Yerine; XS, XR veya 11 Al X Alma.
Diğerlerinden 1 nesil daha düşük işlemcisi var ama olsun yani beni 4-5 sene götürsün yeter..
Mesaj otomatik birleştirildi:

X güzel cihaz da almışken xs al daha iyi.Hem daha güncel,hem de ömrü x den 1 yıl fazla.
Ben de çok istiyorum ama bütçemi aşıyor..?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İphone Kullanması İlk Başta Zordur Ama Gayet Kullanışlı
Ondan yana bir problemim yok, ilk defa iphone sahibi olacağım o yüzden bir tık heyecanlıyım..

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Alınır alınmasına ancak 2. el iphone alırken dikkat etmen gereken hususları göz önünde bulundur muhakkak. Pil ömrünü mesela gözardı etme. XR al derim ancak sanıyorum görüntü itibariyle X istiyorsun. O yüzden bir şey diyemiyorum. 4 sene rahat götürür seni temiz kullanıcıysan.