İkinci el iPhone 5 alınır mı?

HTC Desire 816 mı, iPhone 5 mi?

• HTC D816

Kullanılan: 0 0.0%
  • iPhone 5

Kullanılan: 5 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

asimarici

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba. Bende HTC Desire 816 var ve satmak istiyorum. (Çok büyük olduğu için) Telefoncular 400-450 TL veriyor. Sahibinden'den satmak istesem 500-550'ye satarım diye düşünüyorum.(Telefonun hiçbir sorunu yok bu arada) Denk geldi bi telefoncuya girip iPhone 5 le takas yapalım dedim. Benim telefonu 500'e saydı üstüne 100 tl istedi.(iPhone 5 de sorunsuz temizdi) böyle bi takasa ne dersiniz?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sakın verme derim. Bu saatten sonra 5s bile artık bitme noktasına gelmişken yapma, iPhone 5s ile tamam derim de 5 ile takas yapmanı şahsen önermem. iPhone 5 bu zamandan sonra seni üzebilir.

asimarici

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sakın verme derim. Bu saatten sonra 5s bile artık bitme noktasına gelmişken yapma, iPhone 5s ile tamam derim de 5 ile takas yapmanı şahsen önermem. iPhone 5 bu zamandan sonra seni üzebilir.
inanın D816 da bitmek üzere :)) iPhone 5 i de en fazla eylule ekime kadar kullanirim diye dusunuyorum zaten

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bence d816yı satıp daha iyi modellere yönelin. 1200iraya kadar çıkabilirseniz çok güzel modeller var.

8 GB hafızası yetersiz ama i5 almak kadar da büyük bir hata yapamazsınız.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
4-5 aylığına değişiklik olsun diyosan alabilirsin sonuçta iphone ama 100 değilde 50 lira vermek için ufak bi pazarlık yaparsan daha iyi olur...

asimarici

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bence d816yı satıp daha iyi modellere yönelin. 1200iraya kadar çıkabilirseniz çok güzel modeller var.

8 GB hafızası yetersiz ama i5 almak kadar da büyük bir hata yapamazsınız.
Gelecek sene 6s veya 7 almayi planliyorum, yani bu iPhone 5 i de 3-4 ay kullanicam

asimarici

Asistan
Reaksiyon puanı
2
4-5 aylığına değişiklik olsun diyosan alabilirsin sonuçta iphone ama 100 değilde 50 lira vermek için ufak bi pazarlık yaparsan daha iyi olur...
Bilirsiniz olaylar cok ani gelisti ben zaten onu 50ye baglarim :)

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Iphone 5'e gevince dunyalar kazanmicaksin performans adina. Cunki ip5'de performans adina artik bitti. Yani daha onceden ios deneyimi yasamadim 50-100 tl veriyim birse iphone kullaniyim diyorsan al. Zaten eylul ekime kadar kullancakmissin. Bakarsin ios hosuna giderse ekimde yeni bir iphone alirsin. Deneyim olur. Birde alacagin iphone 5'de suna bak. Uzerindeki ios surumi ios9 oncesiyle sakin guncelleme. Birak o sekilde kalsin. Daha performansli kullanirsin. Cunki iphone 5-5s modelleri ios 9 ile performans anlaminda gerilemeye basladi haberin olsun. Iphone 5s hala alinabilir durumda ikinci el olarak ama iphone 5 bitti ios 9 ile. Hani bunlari bilerek hareket et.
Egee ustune 100 lira verip ikinci el aony xperia z2 bulabilirsen z2 al. O cihaz seni performansi ile eylul ekime degil seneye bu zamanlara bile sorunsuz goturur.

asimarici

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Iphone 5'e gevince dunyalar kazanmicaksin performans adina. Cunki ip5'de performans adina artik bitti. Yani daha onceden ios deneyimi yasamadim 50-100 tl veriyim birse iphone kullaniyim diyorsan al. Zaten eylul ekime kadar kullancakmissin. Bakarsin ios hosuna giderse ekimde yeni bir iphone alirsin. Deneyim olur. Birde alacagin iphone 5'de suna bak. Uzerindeki ios surumi ios9 oncesiyle sakin guncelleme. Birak o sekilde kalsin. Daha performansli kullanirsin. Cunki iphone 5-5s modelleri ios 9 ile performans anlaminda gerilemeye basladi haberin olsun. Iphone 5s hala alinabilir durumda ikinci el olarak ama iphone 5 bitti ios 9 ile. Hani bunlari bilerek hareket et.
Egee ustune 100 lira verip ikinci el aony xperia z2 bulabilirsen z2 al. O cihaz seni performansi ile eylul ekime degil seneye bu zamanlara bile sorunsuz goturur.
Evet evet amacim biraz da ios deneyimlemek. ios 9 konusunda sunu soyleyebilirim; arkadasta i5 ios9 var ayni anda kamerayi aciyoruz o daha hizli :))) yani ne kadar kotu olabilir ki zaten az kullanicam :D