İkinci El Bölümümüz Açıldı !

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ve siz değerli üyelerin de çok istediği ikinci el bölümümüz açıldı.

Bu bölümde bilgisayar parçalarından cep telefonlarına, aksuarlara kadar satmak istediğiniz ürünleri üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

Doğrulanmış üyelerin yakın zamanda daha da ayrıcalık kazanacağını söylemiştik. Bu bölümüzde alım satım işlerini sadece doğrulanmış üyelerimiz yapabilecek.

İkinci el ürünlerinizi yayınlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair konularımız bölümün her kategorisinde sabit olarak verilmiştir. Lütfen dikkatlice okuyun.

Hayırlı uğurlu olsun :)

http://forum.shiftdelete.net/ikinci-el-urunler-beta/

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Hadi hayırlı olsun bakalım :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Hayırlı olsun. :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Hayırlı olsun.

ReDo nikimi ve profilimi satıyorum :p

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Ben herhangi bir ilan formu göremiyorum :) Bir yanlışlık mı var yoksa ben mi yanlış anladım.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
hayırlı olsun.

alışveriş yapanlara olumlu olumsuz puanlar vermek için bir sistem yokmu, sonuçta kimseyi tanımıyoruz. neye güvenip alışveriş yapalım? :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Elbette var. Satıcının açmış olduğu konuya girince profilin altında "Satıcıyı Derecelendir" bölümü var. Oradan eksi veya artı puan verebiliyorsunuz.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
hayırlı olsun.

alışveriş yapanlara olumlu olumsuz puanlar vermek için bir sistem yokmu, sonuçta kimseyi tanımıyoruz. neye güvenip alışveriş yapalım? :)

Puan sistemi tabi ki var :) Doğrulanmış üye olursanız hepsini görebilirsiniz. Puan verebilirsiniz.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
hayırlı olsun

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ve siz değerli üyelerin de çok istediği ikinci el bölümümüz açıldı.

Bu bölümde bilgisayar parçalarından cep telefonlarına, aksuarlara kadar satmak istediğiniz ürünleri üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

Doğrulanmış üyelerin yakın zamanda daha da ayrıcalık kazanacağını söylemiştik. Bu bölümüzde alım satım işlerini sadece doğrulanmış üyelerimiz yapabilecek.

İkinci el ürünlerinizi yayınlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair konularımız bölümün her kategorisinde sabit olarak verilmiştir. Lütfen dikkatlice okuyun.

Hayırlı uğurlu olsun :)

http://forum.shiftdelete.net/ikinci-el-urunler-beta/

Çok Güzel Bir Düşünce Gerçekten Desteklemekle Beraber Küçük Bir Öneri Sunmamda Sakınca Yoksa Sizin için Kurallar Her Bölüme Ayrıca Açılmış Aslında Alt Forumlardan Önce Tek Olması Sanki Daha İyi Olurdu Gibi Tabi Gereklilik Noktasında Vardır Elbet Bir Bildiğiniz Sonuçta

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı olsun ama büyük sorumluluk, sonuçta alışveriş ve para var işin içinde sorun olmaz inşallah.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hayırlı olsun. Sorunsuz bir kategori olur inşallah.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
olması gereken bir bölümdü, hayırlı olsun :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Çok Güzel Bir Düşünce Gerçekten Desteklemekle Beraber Küçük Bir Öneri Sunmamda Sakınca Yoksa Sizin için Kurallar Her Bölüme Ayrıca Açılmış Aslında Alt Forumlardan Önce Tek Olması Sanki Daha İyi Olurdu Gibi Tabi Gereklilik Noktasında Vardır Elbet Bir Bildiğiniz Sonuçta

Vay efendim ben duymadım, vay efendim ben görmedim diyenler için bu şekilde yaptık :)

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
wave 3 ümü satıyorum arkadaşlar 01.05.2012 de aldım askere gidicem şubatta borçlarımı kapatmam lazım 1000 tl ye aldım 600 e bırakırım.yanında sigara içildi,kendisiyle bira açıldı,bazen çift kale maç yapıldı ama üzerinde ekran koruyucu vardır,0 gibidir :D

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
hayırlısı olsun.beklediğimiz bir bölümdü

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hayırlı işler :)

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bereket versin :D

@pesimist İki sorum olacak:
- Satıcıyı değerlendirdiğimiz yer üyenin altındaki yıldızlı buton mu? Moderatöre bildir'in yanında olan.

- İlanlarda satılan ürünün kendi fotoğrafı koyulmalı kuralı var mı? Çünkü şu an birkaç ilana baktım internetten bulunan fotoğrafları koymuşlar.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035

Bereket versin :D

@pesimist İki sorum olacak:
- Satıcıyı değerlendirdiğimiz yer üyenin altındaki yıldızlı buton mu? Moderatöre bildir'in yanında olan.

- İlanlarda satılan ürünün kendi fotoğrafı koyulmalı kuralı var mı? Çünkü şu an birkaç ilana baktım internetten bulunan fotoğrafları koymuşlar.

1- Satıcının açmış olduğu konu mesajında "Satıcıyı değerlendir" diye bir buton var.
2- Öyle bir kuralımız yok. Satın almak isteyen üye gönlünü rahat ettirmek için bunu talep edebilir.