İki tablet arasında kaldım ????

CagatayCaglar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İki tablet arasında kaldım. Apple new iPad ve Asus Transformer Pad Infinity... Sizce hangisini alsam daha iyi olur. Ekran kalitesi, performansı ve kamerası benim için önemli.

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sadece bu özellikler önemliyse iPad kesinlikle! Yok işte esnek olsun, normal bir windows pc gibi kullanabileyim altını üstüne getireyim diyorsan iPad sana göre değil.

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bence Sony al. Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum çok memnunum

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Kesinlikle ipad al tablette tek geçerim istersen jailbreaklersin bende 64 gb lık modeli var çok memnunum zaten görüntüde retina 1080p video çekiyor fotoğraf içinse 5mp çok memnun kalırsın cihaz çok stabil

batarya sorunun olmaz su gibi içiyor diğer tabletler sen bilirsin iyi düşün

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Infinity almalısın bence. Ben iPad kullanıyorum film izlerken ekran boyutlandırması 4:3 olduğu için ekranın yarısından çoğu boşa gidiyor. Dizi izlerken de yarısı gidiyor.

Dorukaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pc gibi özgür kullanaıcaksan asus ama yok ben pc yi kullanırım daha rahat hareket ederim dersen retina ekranı ve app leri biraz daha fazla oldugu için ipad ı alabilrsin ben olsam asus alırdım gamepad takıp oyun bile oynuosun

ScienceNET

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sadece bu özellikler önemliyse iPad kesinlikle! Yok işte esnek olsun, normal bir windows pc gibi kullanabileyim altını üstüne getireyim diyorsan iPad sana göre değil.

Aynı fikirdeyim. Arkadaş zaten kısaca ve net bir şekilde açıklamış... :)

Son mesajlar