Öneri iki laptop arasinda kaldim...

Alperss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
28 29k civari butcem var. iki laptop arasinda kaldim. lise 3 okuyorum. phyton falan lazim oluyo. cok oyun oynayan biri degilim. valorant gta kaldirsin yeter. birinde freedos diyo w11 nasil indiririm windowsu etkinlestir yazar mi. ikisini asagiya biraktim yardimci olursaniz sevinirim.

Clasare Help

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
28 29k civari butcem var. iki laptop arasinda kaldim. lise 3 okuyorum. phyton falan lazim oluyo. cok oyun oynayan biri degilim. valorant gta kaldirsin yeter. birinde freedos diyo w11 nasil indiririm windowsu etkinlestir yazar mi. ikisini asagiya biraktim yardimci olursaniz sevinirim.

Eğer oyun odaklı bir laptop arıyorsanız, kesinlikle Asus TUF Gaming'i tercih etmelisiniz. Ancak, günlük kullanım için daha hafif ve şık bir seçenek arıyorsanız, Huawei MateBook ideal olabilir. Performans ve fiyat karşılaştırmasında Asus, güçlü donanımı ve özellikle oyun performansı ile öne çıkıyor. Öte yandan, Huawei MateBook harici ekran kartı olmaması nedeniyle yüksek performans gerektiren işlemler için yetersiz kalabilir.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
240
birinde freedos diyo w11 nasil indiririm windowsu etkinlestir yazar mi.
Windows'u kurduğunuzda sizden ürün anahtarı ister, girmezseniz dediğiniz yazı çıkar ve bazı özelliklere erişim sağlayamazsınız. Ben Freedos almanızı öneririm, Windows'la gelenlerin fiyatı genellikle çok yüksek oluyor, değmez.

Reaksiyon puanı
150
Katılıyorum zaten sonradan internette cüzi maiktara OEM key alıp etkinleştirebilirsin.

RAZERR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

hocam asus tuf alın