Yardım İki farklı HP Victus modeli Hangisini almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

iamtrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,802
İntel işlemcili olanı almanızı öneririm. Ram olarak DDR5 ancak 8gb almanız durumunda ram takviyesi iyi olur. İşlemci olarak da çok az bir farklada olsa bencmark testlerinde i5 12500h geçiyor. Ekranının büyük olmasıda bir avantaj.

iamtrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekran paneli için kötü vs deniyor titreme oluyormuş bu konu hakkında bilginiz var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İntel işlemcili olanı almanızı öneririm. Ram olarak DDR5 ancak 8gb almanız durumunda ram takviyesi iyi olur. İşlemci olarak da çok az bir farklada olsa bencmark testlerinde i5 12500h geçiyor. Ekranının büyük olmasıda bir avantaj.

Bu marka ile arasında hangisini tercih ederdiniz halen araştırıyorum kararsızım fiyatlar yüksek kötü bişey almak istemiyorum.

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Merhaba arkadaşlar, kardeşime gaming laptop alacağım aşağıdaki iki model arasında kaldık fiyatları aynı şimdilik birisi amd diğeri intel işlemci bir diğer fark ise ekran oranı 15.6 ve 16.1 ve ram farklılıkları tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkür ederim.

1.model : https://www.hepsiburada.com/hp-vict...pm-HBC000031S2OK-yorumlari?sayfa=1&filtre=4,5

2.model : https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-68p32ea-pm-HBC00001X8QTS
i5 12500H'lisi tabii ki de. Birde yanına bu RAM'i alırsanız iyi olur:

iamtrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
i5 12500H'lisi tabii ki de. Birde yanına bu RAM'i alırsanız iyi olur:
Tamam bunu kaydettim eğer 8gb lı modeli alırsam öyle yapacağım.Fakat bir sorum var ekran problemleri beni çok uğraştırır mı titreme vs önemli bir sorun mu?

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Tamam bunu kaydettim eğer 8gb lı modeli alırsam öyle yapacağım.Fakat bir sorum var ekran problemleri beni çok uğraştırır mı titreme vs önemli bir sorun mu?
@mctcnhrsn Bu sorularını cevaplayabilir diye düşünüyorum. :)

iamtrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cihazı aldım ilk testleri de yaptım kasa ekran vs beğendim.

lundermanmull

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Çok titriyor arkadaşta var az geri veya ileri yaptığında baya sallanıyor ve anca duruyor victus Ekran sorunlu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazı aldım ilk testleri de yaptım kasa ekran vs beğendim.
Hayırlı olsun.

iamtrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çok titriyor arkadaşta var az geri veya ileri yaptığında baya sallanıyor ve anca duruyor victus Ekran sorunlu
Evet doğru ekranda titreme sorunu bariz mevcut ben ikinci ekran takıp kullanıyorum şuanda.Normal kullanırken de kasaya dokunmamaya çalışıcam :) buda dezavantajı.