İE9-Chrome-FireFox

ekselans068

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkaşlar Öncelikle Yorumlarınız İçin Şimdiden Tşk Ederm.
Şuanda İE9 Kullanıcısıyım.
Dün Youtube'da Bi video izliyordum. Görev Yöneticisinde Gördügüm Beni Çok Şaşırttı.İE9 un Kullandıgı Bellek Miktarı 615.380MB Civarındaydı. Onu Gördükten Sonra Hemen Chrome Yi Denedim Ama Ne Yazık ki Bi fark Yoktu.chrome Evet İE9 a Göre Belki Biraz Daha Hızlıdır Ona Bişey diemem . Sonucta yapılan Bütün Eklentiler İE ye Göre Hazırlanıyor.(linuxa hiç virüs Hazırlanmadıgı gibi)

Ama Şunuda Unutmamak Gerekir ki Bu Güne Kadar Ki En Güvenli Ve En Stabil Tarayıcı İE9.

Hepinize Tşk Ederm. İyi Forumlar.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Arkaşlar Öncelikle Yorumlarınız İçin Şimdiden Tşk Ederm.
Şuanda İE9 Kullanıcısıyım.
Dün Youtube'da Bi video izliyordum. Görev Yöneticisinde Gördügüm Beni Çok Şaşırttı.İE9 un Kullandıgı Bellek Miktarı 615.380MB Civarındaydı. Onu Gördükten Sonra Hemen Chrome Yi Denedim Ama Ne Yazık ki Bi fark Yoktu.chrome Evet İE9 a Göre Belki Biraz Daha Hızlıdır Ona Bişey diemem . Sonucta yapılan Bütün Eklentiler İE ye Göre Hazırlanıyor.(linuxa hiç virüs Hazırlanmadıgı gibi)

Ama Şunuda Unutmamak Gerekir ki Bu Güne Kadar Ki En Güvenli Ve En Stabil Tarayıcı İE9.

Hepinize Tşk Ederm. İyi Forumlar.

"Ama Şunuda Unutmamak Gerekir ki Bu Güne Kadar Ki En Güvenli Ve En Stabil Tarayıcı İE9."

son günlerde gördüğüm en hatalı cümlelerden biri. ie serisindeki herhangi bir tarayıcı için ne stabiliteden nede güvenlikden söz edebiliriz.
eklentiden kastın toolbar olsa gerek. çünkü gerçek anlamda eklenti olarak firefox ve chrome çok öndeler.
ayrıca mesajından varmak istediğin yeri anlamış değilim. en iyi tarayıcı ie9'dur demek için mi açtın bu başlığı ?

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
İnternet bankacılığı dışında IE9 kullanmıyorum, bu konuda en güveniliri bence bu
En çok kullandığım Firefox 11

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
bu neydi şimdi
smiles20.gif

mur_nur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet bankacılığı dahil her işimde 2-3 yıldır Chrome kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Explorer ve Firefox'u sadece Hazırladığım web tabanlı projelerde test amaçlı kullanıyorum (görünüm farkı var mı diye). Bunların içinde de da bence firefox sayfaların debug ve test işlemlerin kullanımı açısından güzel. Ama genel anlamda chrome bence çok stabil ve kullanışlı. Explorer için bence yanlış izlenimler edinmişsiniz. Diğerlerini tekrar denemenizi tavsiye ederim.

murat0288

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
chrome yi türkiyede belki ilk kullananlardan birisiyim diyebilirim, chrome güzel, hızlı, stabil hele andrid telefonun varsa bir numara denilebilir. fakat şu an mozilla firefox 11 dehşet bişey hızda stabillikte chromeyi geçermi bilmem, ama dediğim gibi android telefonum olduğu için bi parca mecburum chromeye.....
ie9 u anmaya bile gerek yok, 7 yaşında kızım var ona açıyorum ie9 u...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Size ne kardeşim adam o tarayıcıda kendini daha rahat hissetmiş.. Eğer işletim siseminiz yan bahçeden lisanslandıysa afedersiniz ama hangi güvenlikten bahsediyorsunuz siz??...

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Tüm tarayıcılar olmasa da çoğunu denedim ama İE favorim , sayfa gezerken gayet güzel bana göre.FF Nightly 14. sürümde sayfada gezintiyi güzelleştirmiş. IE de eklenti olsa bence diğerlerine göre önde ama eklenti eksik işte.

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
5. sürümden beri google chrome kullanıyorum. IE'yi format sonrası google chrome indirmek için kullanıyorum :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Sıktı artık bu konular.Yav kurun birini gitsin işte.