İe 9 Beta Görüşleriniz !

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Valla bilmiyorum ama betayı böyle beğendiysem dediğim gibi stabil sürümde kesin 1 numaram olur.-

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bu ıe 9 nasıl turkçe olucak ayarlarında dıl seçımınde var ama seçıyom bısey olmuyo bıde mozılladakı yer ımlerı nasıl aktarılcak

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
indirme sayfasında Türkçe sürüm var,onu indirebilirsiniz.Yer imleri veya sık kullanılanları topluca aktarmayı ben de bulamadım:) ama pencere üst kenarına sağ tıklayınca sık kullanılanlar menüsü çıkıyor,eski listeyi de ekleyemedim o menüye:)

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
indirme sayfasında Türkçe sürüm var,onu indirebilirsiniz.Yer imleri veya sık kullanılanları topluca aktarmayı ben de bulamadım:) ama pencere üst kenarına sağ tıklayınca sık kullanılanlar menüsü çıkıyor,eski listeyi de ekleyemedim o menüye:)
turkçeyı bulamadım sıtesındede bulamadım ondan eng ındırmısım nerede turkçesı

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bısey soram bu arada ben bunu nasıl sılıcem pc den turkçesını yuklıcem bu var dıye yuklemyıo

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Bence Microsoft tarayici isinde cok basarili degil. Gorsellikte yok. Eski goruntu daha guzeldi bence. Ben tutmadim. Sevmiyorum da zaten. Geri kaldirilmazda simdi bu degil mi?

Baslat menusu de mi degismis ne?

Reaksiyon puanı
2,146
program ekle kaldıra gir, oradan güncelleştirmeleri göster de, ie9 u görebilmen lazım o zaman kaldırabilirsin

asi_53

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bende dün indirdim kurdum İE 8 den biraz daha hızlı ama yinede chrome kadar hızlı değil ama final sürümü daha hızlı olabilir belki..

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
sorun sorun sorun kaldıracağım az sonra fotolar bir görünüyor bir görünmüyor 2 de 1 takılıyor takılıyorken derken animasyonlar felan normal ama komutlara cevap vermiyor 5-10 sn ye kadar dosya indirme hızı vasat özellikle adres çubuğunun yerini hiç beğenmedim tasarımı için yorum yapmaya bile değmez vasat vasat vasat ayrıca açılış hızı iyi ama iş site açmaya gelince resmen intikam alıyor sizden :/ gerçi daha beta ama bu kadar problemli olmaz ki canım :(

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
hakkını yemeyin microsoft'un iyi iş çıkarmış

Reaksiyon puanı
2,146
Bende açılıyor flash eklentisinde bi sorun olmasın tekrar kurmayı denesen? Ya da güncelleme istiyordur.

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
evt sadece facedeanlamadım valla mozıllada açıyom aynı vıdeo açılıyo ıe9 da açıyom açılmıyo

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar hepinize tek tek yazamıyorum kusurumabakmayın. herkes facede video izleyemediğini söylüyor. htta bir arkadaş resim vermiş. çözümü çok basit. uyumluluk butonuna tıklayın mavi olmasını sağlayın sayfa tekrar yüklenecek sonra videoları izleyebilirsiniz. sevgilerle

asdere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirdim ama kuramıyorum güncelleme istiyor ,istediği güncelleme iniyor bu sefer güncelleme kurulmuyor.wi7 kullanıyorum

coldnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İndirdim kurdum hiç bi sitede sorun çıkarmadı sağolsun face de video da izleniyor :)
tabi benim emektar p4 makinada ie8 den birazcık daha yavaş açılıyor.

Sayfaları görüntülerken chrome dan hızlı değil

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Forumda ie9 kullanınca ne resim ekleyebiliyor ne de video izleyebiliyorum siz de durum nedir?

bursair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı şekil SDN videolarını açmıyor aynı opera da ki sorun mevcut..

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar hepinize tek tek yazamıyorum kusurumabakmayın. herkes facede video izleyemediğini söylüyor. htta bir arkadaş resim vermiş. çözümü çok basit. uyumluluk butonuna tıklayın mavi olmasını sağlayın sayfa tekrar yüklenecek sonra videoları izleyebilirsiniz. sevgilerle
uyumluluk butonu tıklayın derken nerdekı buton

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
ie 9 un yavaşlığını beğenmedim yada windows 7 x64 sürümü berbat ama beklentileri karşılamadı chrome 7 yi dört gözle bekliyoruz 60 kat hızında çalışacakmış bakalım ne olcak :)