İddaa dolandırıcısı Doğan Yıldırım iddaakazanc.net

Bu konuyu okuyanlar

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar size bir dolandırıcıdan bahsetmek istiyorum.Bundan 20 gün önce bir reklam gördüm.Doğan Yıldırım her maçı tutuyor vs.diye.Facebook sayfasını takip ettim.45 binin üstünde takipçisi vardı.Ve tutmuş kuponların resimlerini paylaşıp doğan yıldırım teşekkürler. iddaakazanc.net vurgunu gibi şeyler yazıyolardı.Bende inandım üye oldum fakat üye olduğumun üstünden 16 gün geçti fakat tek kupon tutmadı.Sitede kuponların altında yorumlar yapılıyor.Herkes sövüyor bu adama.Herşey siteye üye yapana kadarmış meğer.Aylık 150.Yıllık 250 tl gibi fiyatlara üyelik yapıyor.sitesine.İşi bilen bir dolandırıcıdır.Facebook sayfasında o kadar iyi mağdur edebiyatı yapıyor ki yok kimse beni çekemiyo bana saldırıyolar falan diye.İnsanların gözünü boyuyor.Sitede verdiği kuponu değiştirip tutmuş gibi gösteriyor.Kısacası dolandırıcıdır uzak durun.Bu dolandırıcının facebook adresi Doğan Yıldırım Üyelik yaptığı site İddaa Kazanç | Kazanmanın ve Güvenin Tek Doğru Adresi
Sitede kuponlarının altlarına yapılan yorumlar resimdedir.
dddddddddoooooooooo.jpg
doğan 1 gerçek.jpg
doğan 2 gerçek.jpg

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Üzgünüm ama böyle şeylere inanarak baştan hata etmişsiniz. Güya her maçı bilen birisinin neden size maç satma gibi bir ihtiyacı olsun ki? Zaten çok biliyorsa parasını katlayarak rahatça devam edebilir. Bu arada bu kumar, şans oyunlarının bence bir sonu yok. Yol yakınken bırakmanız faydanıza olur.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu tarz adamlara nasıl inanıyorsunuz anlamak mümkün değil.. Bu ve bunun gibi bir sürü adam var piyasada, ne kadar da çok seviyoruz dolandırılmayı.. :)

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu DOĞAN YILDIRIM denen dolandırıcının bir yönteminden bahsetmek istiyorum.

.Bu dolandırıcılar bu yöntem sayesinde facebook'ta onbinlerce takipçiye ulaşabilmekte ve çoğu kişi dolandırılmaktadır.Bu yöntem facebook'ta tutturdukları İY-MS sonuçlarıdır.Bunun nasıl yapıldığını açıklıyorum.Önce bir maç seçiyorlar.Diyelim. Barcelona-Real Madrid maçı.Bu maçın olabilecek tüm iy-ms sonuçlarını facebook'ta sadece ben olarak paylaşıyolar.Yani şöyle bir maçın olabilecek 9 tane iy-ms sonucu vardır.0/1--0/0--0/2--1/1--1/0--1/2--2/1--2/2--2/0. Bu 9 sonucuda facebook'ta sadece ben olarak paylaşıyorlar.Ve maç bittikten sonra tutan sonucu herkese açık olarak değiştiriyolar.Bu kadar basit.Millette nasıl görmedik, bu adam işi biliyor diye birbirini kandırıyor :D

Mesela resim olarak anlatayım
forummmmmmmmmmmm.jpg

Gördüğünüz gibi olabilecek tüm sonuçlar maçtan önce sadece ben olarak paylaşıldı.Yani sadece paylaşan kişi görebiliyor başka kimse göremiyor.Diyelim ki maç bitti.İlk yarı 0 ikinci yarı 1 olarak sonuçlandı.Maç bittikten sonra iy-ms 0/1 olarak yaptığı paylaşıma gelip sadece ben olan hedef kitlesini herkese açık olarak değiştiriyor.Millette nasıl göremedik,maçtan önce paylaşmış vs. diye kendine kızıyor.Dolandırıcımız da bu yöntemle kral oluyor :D

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu dolandırıcının facebook adresi ve sitesi şimdilik kapanmıştır.Yeni facebook hesabı açmış takipçi kasmaya ve yeni site kurup bu takipçileri dolandırmaya devam edecektir.Yeni facebook adresi Doğan Yıldırım

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Bu adam kahin mi nereden bilsin maçları ,valla kanmayın artık bunlara. Adam bu hesabını kapatır başka hesap açar. Adamın gerçek ismi bile değildir.

hakankum51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu dolandırıcı yeni sitesini açmıştır. yeni sitesi www.tahminmarketim.com
Aynı sistem devam ediyor.Facebook adresinde sitesinde vermediği kuponları vermiş gibi gösterip takipçilerini sitesine üye olmaya teşvik ediyor.Lütfen inanmayınız.