İçimi Döküyorum [Aşk Acısı]

Bu konuyu okuyanlar

kapaliali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba SDN Forum üyeleri.

Burada uzun uzun yazıp içimi dökmek istiyorum. Bu olayda ne kadar haksız olduğumu ve bu olayların sebepsiz yere olduğunu göreceksiniz.

Aşık olduğum kızla ilk tanışmamız...

Lisenin ilk haftalarıydı. Ben okulun koridorlarında tek başıma dolaşıyordum. Önüme bizim sınıftan bir kız grubu çıktı. Benimle tanışmak istiyorlardı. İlk başta aşık olduğum kız Hilal, benimle tanışmak istedi. "Merhaba, ben Hilal." dedi. Sonra ben de ismimi söyleyip tanıştık. Sonra diğer kızlarla tanıştım. Bana dediler ki "Sen neden böyle sessizsin, utangaçsın, kimseyle konuşmuyorsun?". Ben de huyumun böyle olduğunu söyledim.

Aşık oluyorum...

Lisenin ikinci döneminde (9. sınıf ikinci dönem) Hilal'den hoşlanmaya başladım. Güzelliği karşısında büyülendim. Baktım ki kimseyle fazla konuşmuyor, kimseyle kavgası yok, kendi halinde bir kız olduğunu düşündüm. Her sabah erken gelirdi. Evi ile okul arasında giden otobüs hattının fazla seferleri yoktu. Bu yüzden işine gelen seferdeki otobüse binip okula erkenden gelirdi. Bizim sınıfta ilk o gelirdi. Benim evim yakındı. Alışkanlıktan dolayı her yere erken giderim. Her sabah onu görürdüm. Konuşurduk dersler hakkında. Nasılsın, iyi misin diye. Sonraları bilerek daha erkenden gitmeye başladım okula. Ondan önce gelmeyi başarıyordum. Onun gelmesini dört gözle beklerdim. O gelince kalbim sıkışıyordu, nefes nefese kalıyordum, heyecanlanıyordum. Okulun dış kapısındaki bankta otururduk veya engelli rampasının önünde dururduk hep. Benimkisi platonik aşk. Tek taraflı aşk. Hilal, benim aşık olduğumdan haberi yoktu. Bir süre sevdim onu. Karne günü geldi. O gün yağmurluydu. Karnelerimiz aldık ama Hilal gelmemişti okula. Çok merak etmiştim. Sonra okuldan çıktığım an onu gördüm. Geç kalmıştı karnesini almaya. Onu görünce hemen konuşmaya başladım. Karnesini sordum. Bazı dersleri kötüydü. Okullar kapandı. Lise 1 bitmişti.

İyi durumda son kez görüşüm...

Alan seçimi için okula çağırmışlardı. Velilerin de gelmesi zorunluydu. Ailece okula gittik. Okula geldiğimde Hilal ve annesi vardı. Sınıf hocamın yanındaydılar. Hilal'i görünce yine kalbim yerinden çıkacakmış gibi oldu, heyecanlandım, ter bastı. Annesiyle tanıştım. İyi tatiller deyip oradan ayrıldık.

İnternet illeti ve benim huyum nelere sebep oldu...

İnternetten onunla konuşmaya başladım. Hangi alanı seçtiğini söyledim. Aynı alanı seçtiğimizi öğrendim yani sayısal (MF). İlerleyen günlerde fotoğraflarımızı beğeniyorduk karşılıklı. Sonra ne olduysa Hilal'den cevap almamaya başladım. Ne yazdıysam cevap vermiyordu. Mesajı görüyor ama cevap yok. Ben böyle şeylere çabuk sinirlenirim. Bizim sınıfla biraz kavgalıydım. Benle hep dalga geçtikleri için. Sebebi ise benim suskunluğum, çekingenliğim ve utangaçlığımdan. Sınıfın kavgasının acısını ve Hilal'in bana yaptıklarının acısını çıkardım ve patladım Hilal'e. Bir de Hilal okulun son zamanlarında bana geri zekalı mısın gibi şeyler söylüyordu. Biraz da dalga geçiyordu. Bunların da acısı vardı. Kötü sözler söyledim kıza. Saçmalama dedi sadece. Hiç teselli falan yok. Sonra özür dilemek istedim. Sonra bana sana kızgın değilim dedi. Madem kızgın değilsen neden beni Facebook'tan sildin? Sonra yine dalga geçer gibi davrandı ve yine kavga çıktı. Bu sefer çok kötü oldu. Tekrardan özür diledim ama bir türlü affetmedi.

Kavganın etkisi ve küslük tam 4 yıl sürdü...

Lise 2'de aynı sınıftaydık. Az çok selamlaşıyorduk. Eskisi gibi değildi. Nefretle bakıyordum biraz ama yine aşıktım ona. Sonra birkaç günü sonra sınıfım değiştilirdi okul idaresi tarafından. Başarılı bir sınıfa geçmiştim. Haksız yere başka sınıftaymışım. Birkaç hafta sonra Hilal'le yine tartıştık ama bu sefer yüz yüze. O tartışmadan sonra hiç konuşmadık. Sınıflarımız ayrı olunca da hiç muhabbetim olmadı.

Bu yılın Kadir Gecesi'nde özür diledim... (21.06.2017 galiba.)

4 yıl boyunca aşk acısı geçtim. Kavganın iyi yönlerini gördüm. Kızın gerçek yüzünü görmüştüm çünkü. Bana göre biri değil ama aşk işte bu vazgeçemiyorsun ondan. Bu yılın Kadir Gecesi'nde yine özür diledim Instagram'dan ve affetti. 4 yıl aradan sonra affetti ve hakkını helal etti.

Soru sormak istedim ama ulaşamadım hiç...

Soru sormak istedim ama bir türlü ulaşamadım kendisine. Mesajlarımı okumuyordu, takipçi ve arkadaşlık isteklerimi kabul etmiyordu.

İtiraf ettim aşkımı...

Sonra uzun bir mesaj yazıp itirafta bulundum. Aşk itirafı. Sonra ne olduysa beni engellemiş Instagram'dan. Acaba itirafa mı bozuldu yoksa takipçi isteklerinden mi rahatsız oldu?

Babasının vefatı...

Sonradan babasının vefat ettiğini öğrendim. 8 Temmuz'da vefat etmiş. Çok üzüldüm. Babasının Facebook hesabından öğrendim. Belki de acısını yaşıyordu beni engelledi. İki gün önce öğrendim vefat ettiğini. Başsağlığı diledim, mesaj attım ama ona da cevap yok. Takipçi isteğimi yine reddetti. Bunları yeni açtığım Instagram hesabımdan yaptım.

Psikoloğa gittim...

Psikoloğa gittim. Başka sorunlarımdan ve aşk acısı için gittim. Güzel şeyler söyledi doktor. Elimden gelen her şeyi yaptığım için, için rahat olsun dedi. Bazı özel şeyler söyledi. Söylediklerini düşündüm ve yeni bir hayata başlayacağıma karar verdim.

Yeni bir başlangıç...

Artık benim için Hilal yok. Maalesef üzücü durumlar yaşandı. Keşke yaşanmasaydı. Allah hepimize hakkımızda hayırlısını versin. Yeni bir başlangıç yaparak Hilal'i hayatımdan çıkardım. Biraz zor ama elimden geleni yapıyorum. Unutmak için elimden geleni yapıyorum. Tamam unutamam ama en azından hafifletiyorum.

Güvenim azalmıştı ama artık güvenim yerine geldi.

İyi günler ve iyi forumlar. İçimi dökerek rahatlamayı sağlıyorum.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Geçmiş olsun. Bu tarz şeyler çok az görülür. Bir değişikmiş Hilal dediğin kız.

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Çok güzel yazmışsın gerçekten, okurken bende çok tuhaf oldum :) Belkide birilerini hatırlattı bu yazı. Allah her şeyin hayırlısını verin.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bence sen hilal görecek şekilde başka bir kıza çak bak hilal nasıl peşinde

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Duydun-zili-liseli-hadi-s%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1na.png

kapaliali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Geçmiş olsun. Bu tarz şeyler çok az görülür. Bir değişikmiş Hilal dediğin kız.
Teşekkür ederim. Bu yazıyı birçok forum sitesine yazdım. Oralardaki üyeler de kızın, değişik bir kız olduğunu söylediler. :)
Çok güzel yazmışsın gerçekten, okurken bende çok tuhaf oldum :) Belkide birilerini hatırlattı bu yazı. Allah her şeyin hayırlısını verin.
Teşekkür ederim. Allah hakkımda hayırlısını versin.
Ben liseli değilim bu arada. ;)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Aşk acısına en iyi kral Ferdi Tayfur gelir. Acıyı yaşarken ve acıdan sonra. Unutun bence kolay değil ama unutun ve başkasını bulun size değer veren olsun.