İçeriği sadece forumlardan oluşan siteler

B.I.G

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siteye girdiğinizde karşınıza vBulletin, phpbb forumları çıkan bütün sitelerden nefret ediyorum. Artık herkes benim sitem var diyor, bakıyorsun vBulletin forumlar, kategori başlıkları bile aynı ıvır-zıvır, yazılım vs...
Tamam forumlar kullanmasını bilen için çok yararlı, bilgi paylaşımı açısından (içerik düzgün olduğu sürece), fakat bu forum çılgınlığı 5 yılda okadar arttıki artık mide bulandırıcı hale geldi özellikle vBulletinı kesinlikle görmek istemiyorum.

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
vbulletin kadar görselliği kötü olan bi forum scripti görmedim.. [FoReVeR SMF :) ]

sana şöyle söyleyim ; 7-8 yaşındaki çocuk! forum kuruyo.. haa kuramaz mı elbette kurar ama işte ortalığa çakma adminler+forumlar çıkıyo.. güzel bişey paylaşıyosun tak! o dandik forumlarda geziyo o paylaşım değeri verilecek forumlar bitiyo bu sayede.. ;)

anticor

Profesör
Reaksiyon puanı
16
RadoN dedi ki:
vbulletin kadar görselliği kötü olan bi forum scripti görmedim.. [FoReVeR SMF :) ]

sana şöyle söyleyim ; 7-8 yaşındaki çocuk! forum kuruyo.. haa kuramaz mı elbette kurar ama işte ortalığa çakma adminler+forumlar çıkıyo.. güzel bişey paylaşıyosun tak! o dandik forumlarda geziyo o paylaşım değeri verilecek forumlar bitiyo bu sayede.. ;)

Çok doğru söylemişsin :) Bu şekilde türemiş forumlarda adam akıllı haber,makale vb. bulamazsın zaten. Aslında bulursun bulmasına ama kopyala yapıştırdır |) :^)

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Hem Smf daha güvenli diye biliyorum vBulletin'e göre

sallagitsin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
webmaster in tipe bakin yahu bob marley gibi :)) saka bir yana forumlardan bende nefret ediyorum

turkuaz63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
paylaşımın için teşekkürler..

emeğine sağlık..

artık bu cümlelerden de nefret etmeye başladım bu forumlardan yüzünden..

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Smf'den nefret ederim... Bir kere bütün konuları aynı anda silemiyorsun. Çok eksikliği var. Ve çok açığı var. vBulletin daha güvenli.