Soru İç mimarlık veya şehir ve bölge okuyanlar

Bu konuyu okuyanlar

ali1111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abilerim ablarım merhaba şimdi ben iç mimarlık ile şehir ve bölge planlama okumak arasında kaldım iç mimarlık %50 burslu özel üniversite oluyor konya ve mersinde ben Ankara'da yaşıyorum Ankara'da %50 tutuyo iç mimarlık için devlet üniversitesi tutmuyo hiç bi yerde şehir ve bölge planlama veya iç mimarlıkta güzel sanatlar fakültesi değil mimarlık veya mühendislik ve mimarlık fakültesi şeklinde tüm istediğim şehirlerde aynı şekilde mimarlık ve mühendislik fakültesi şeklinde üniversiteler şehir ve bölge planlamaya gelirsek devlet üniversitesi tutuyo ve bunda daha çok şehir tutuyo iç mimarlığa görüştüğüm kişiler çok zor okunan bölüm olduğunu söylüyorlar ve masraflı bir bölümmüş şehir ve bölge planlama için bu kadar pahalı değil diyolar aileminin durumu iyi bi aile çok fazla çizim yeteneğim yok maket falan zor yaparım bu arada ikiside sayısal bölümden alıyo ikiside mühendislik ve mimarlık fakültesinde birisi devlet birisi özel ikisinde imza yetkisi kısıtlı siz olsanız hangi bölümü şecersiniz

Bide Ankara'ya yakın olarak hangi illeri tavsiye edersiniz konya kayseri bursa vs