İç mimarlık için bilgisayar önerisi

Eserkygsz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Ben iç mimarlık öğrencisiyim. Projeler dolayısıyla bir bilgisayar almak zorundayım. Autocad-3dmax-sketchup bide Photoshop ama aralardında en gerekenler autocad ile sketchup. Bu programları rahatça kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Bütçem 5000-6500 arasında. Gerekirse soğutucu da alabilirim. Şimdiden çok teşekkür ediyor, iyi forumlar diliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar. Ben iç mimarlık öğrencisiyim. Projeler dolayısıyla bir bilgisayar almak zorundayım. Autocad-3dmax-sketchup bide Photoshop ama aralardında en gerekenler autocad ile sketchup. Bu programları rahatça kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Bütçem 5000-6500 arasında. Gerekirse soğutucu da alabilirim. Şimdiden çok teşekkür ediyor, iyi forumlar diliyorum.
Edit: Extradan soğutucu da almak istediğim için bütçeyi 6500 ile sınırlı tutmuştum. Soğutucu gerekmiyorsa bütçe 7000'e kadar yükseliyor.
Şimdiden değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. İyi forumlar

Son düzenleme:

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Şu makinanaın ramlerini 16 GB yaptırma imkanın varsa her işini görür. Ama 16 GB ram şart . Özellkle sketchup için.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
İkinci el fazla yorulmamış iş istasyonu veya oyuncu bilgisayarı tavsiye ederimi dual fan'lı olanlardan.