İbrahim Üzülmez'den Milli tepki!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
313648753.jpg

Nasıl Üzülmez?

A Milli Takım'a alınmayan İbrahim Üzülmez, teknik direktör Guus Hiddink'e tepki gösterdi: Kulüplerinde oynamayanlar ve sakatlar kadroda, ancak formda olan ben yokum!

Beşiktaş’ta son iki maçta
forma giyen ve teknik direktör Bernd Schuster’in, “O biraz yoruldu. Bu yüzden Trabzon maçında İsmail Köybaşı’na şans vereceğim” diyerek dün akşam yedek kulübesinde soyundurduğu İbrahim Üzülmez, A Milli Takımımız’ın hocası Guus Hiddink’e tepki gösterdi. 36 yaşındaki tecrübeli solbek, formda olduğu bir zamanda kendisini Almanya ve Azerbaycan ile yapılacak Euro 2012 Grup Elemeleri maçlarının aday kadrosuna almayan Hiddink ve teknik kadro için “Futbolcunun yaşı değil, formda olması önemli. Şu an Türkiye’de benim kadar mevkiisinde daha iyi biri var mı? Kesinlikle Milli Takım’a alınmayı bekliyordum” yorumunu yaptı.

‘Neye göre belirleniyor’

Kulüplerinde direkt oynamayan ve sakat olan isimlerin Ay-Yıldızlılar’ın kadrosunda yer aldığına dikkat çeken Üzülmez, “Gerçekten çok üzüldüm. Bu kadroyu neye göre belirliyorlar, anlamakta güçlük çekiyorum. Kimseye, ‘Beni Euro 2012 finallerine götürün’ demiyorum. Ancak şu an kime sorsanız, ‘İbrahim Üzülmez oynar’ der. Demek ki teknik ekip herkesten farklı düşünüyor” diyerek tepkisini gösterdi.

Tümspor

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Haklı. :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ya biriside genclerin önünü aciyim desin artik..senin neyine milli takım..nuri trübünde oturuyo mehmet topal, volkan sen kadroda yok....sana gelene kadar konusmasi gereken ama konusmayan o kadar cok adam varki ibo....

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Ne yazık ki bu sefer haksız. bu konu İbrahim Üzülmezden daha iyisi yok konusu değil. bu konu Türk futbolunun alternatifsiz olması konusu. Eğer şimdi olmazsa 3-4 yıl sonra yine Türkiye İbrahim Üzülmez olmadan oynamak zorunda kalacak. Bu sebepten ötürü şimdiden genç oyuncuları keşfetmeye başlamamız gerekli. Süper Ligin yapması gereken bu görev ne yazık ki milli takımın başına kaldı.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
senden önce o kadroda olması ger eken çok adam var :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
İbrahim sonuna kadar haklı. Hazırlık maçına girmiyor Türkiye. Ciddi bir turnuvaya gidiyor. Genç denemenin vakti değil. İbrahim çok formda ve 85. dakikada bile hala gençlere taş çıkaracak deparlar atabiliyor. Hiddink'e kızdım.

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ha Ha Ha... Ne komik bir adam bu ya... Biz senin en formda halini de biliriz... Senin bu zamana kadar milli takıma girmen hataydı...

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Yıllardır oynadın işte İbrahim.Senin mevkinde kendi takım arkadaşın ve genç yetenek İsmail var.Bence milli takıma gitmeye çalışmaktansa İsmail'e destek olup daha iyi bir futbolcu olmasını sağlayabilirsin.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
hazirlik macina gitmiyor tabiki ama simdi gencleri almassan turnuvaya katılıncami alicaksin??? ayrica takımı hiddinkin yaptigina kimse gibi bende inanmiyorum..milli takımın onü acilicaksa ilk önce oguz cetine yol verilmesi lazim acilen..yoksa bu avrupa sampiyonasi daha böle gecip gidicek..

ayrica formda olmak 85 dakka deli gibi kosmakmidir yoksa dortmund gibi takımda 5 hafta na maglup oynayip takımın herhafta yıldız oyuncusu secilmekmi..yoksa valenciya gibi takımda her hafta oynayip bide üstüne gol atmakmidir.. Gencler sonra sans bulurlar dediniz nuri 25 yasında oldu daha gencimi kaldi....

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
kaç yaşına gelmiş bu adam 37 yaşında değil mi? açın gençlerin önünü :D

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Bu kadar tepki göstermesine gerek yok bence,herşeyin bi ayarı var.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Çok doğru söylemiş bana göre de. Ağız birliği yapmış gibi gençlerin önünü açın deyip durmuşsunuz, hangisi 36'lık Deli İbo kadar yardırıyor her maç? Hiçbiri. Sol kanat mevkinde kim var başka şu anda oynayacak? İsmail bence de daha yetenekli ama şu an için daha iyi oynamıyor İbo'dan. Maç eksiği, tecrübesizliği var ayrıca. Diğerlerinin de öyle. Velhasılı kelam İbo olmalıydı o kadroda.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Yalan haber. Sazanlığa gerek yok. İbrahim Üzülmez, İsmail Köybaşı'nın en büyük destekçisi. Böyle bir konuşma yaptığına inanmıyorum.

Ha şimdiki performansı çoğu oyuncuyu beşe altıya katlar o başka. Dakika 89, adam depar üstüne depar atıyor.

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Ne desen haklısın İ.üzülmez

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
yazık bak kendisini topçu yerine koymuş ta üstüne üstlük efsaneleştirmeye çalışıyo teneke yarın futbolu bıraksan arkanda ne bıraktın sorarım sana ibo

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Mevlüt gibi adamları milli takıma çağıracaklarına İbrahim gitsin daha iyi

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
yazık bak kendisini topçu yerine koymuş ta üstüne üstlük efsaneleştirmeye çalışıyo teneke yarın futbolu bıraksan arkanda ne bıraktın sorarım sana ibo

Yavaş, yerler yaş. Salladığın oyuncu Beşiktaş'ta oynuyor.

Biz ondaki hırsa, ondaki Beşiktaşlılığa hayranız. O bizim Deli İbrahim'imiz. Futbolu bıraksa arkasında bu Beşiktaşlılığı kalacak. Deli Dolu bir İbrahim.

kartal45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son 3 sene oynadığı futbolla,mücadelesiyle 20lik gençlere taş çıkarıyor.Bana göre şuan Türkiye'nin en iyi sol beki.Kesinlikle bu maç için aday kadroya çağrılmalıydı.Onun yokluğunda muhtemelen İsmail olacak orada.Bakın görün resmen koridor yapacak Almanya o kanadı.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008

İbrahimin kanada kaç tane oyuncu geldi geçti ama hiçbiri Bizim deliyi kesemedi... Hep ibo çıktı ilk 11'e.... Bu sana bir şeyler ifade etmiştir umarım.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Artık gençlere şans verilmeli