İBB’nin zam furyası durmuyor! Yüzde 73 zam geldi

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,139
Anlatamadığına göre beni iyi anlamışsınız dedim . :)

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Anlatamadığına göre beni iyi anlamışsınız dedim . :)
Hocam şaka filan mısın? Yani bir şey demeyeyim diyorum sen ve bir kaç kişi bütün konularda aynı şeyi yapıp istediğiniz gibi manipüle edip istediğiniz yere çekiyorsunuz sonra pişkin pişkin gülüp yorum atıyorsun. Sana kibarca "Anlattığımı anlamıyorsun" yada anlamak istemiyorsun demiyorum ben anlatamıyorum diyorum hala konuşuyorsun...

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,139
Söylemek istediğinizi neden anlatamıyorsunuz?
İçini dök kardeş zaten anladığımı anladım ben.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Tebrikler aynı performansı Ak partili belediyelerde yapılan zamlar içinde bekliyoruz.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Zamlar açıklandı: Elektrik yüzde 32,3 Doğal gaz 34,7..

Sucuklu yumurta menusu çekmeye benzemiyor tabi. Resmi çekilebilen bir şey değil. Şu başlığı açarken bile kullandığın enerjiye gelen fiyat güncellemesi sadece.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Ülke içi siyasette yönetimi milletvekillerini bürokrasiyi ve daha bir sürü şeyi eleştiri hakkı bu ülkede yaşayan bu ülkenin vatandaşı olan oy kullanma hakkına sahip bireylerin hakkıdır. Bu ülkede yaşamayan oy kullanmayan bir bireyin bu ülkenin iç siyasetini eleştirme hakkı yoktur. Bu kişi şunu yapabilir ülkeler arası maddi alım gücünü karşılaştırıp kendi ülkesinden alım gücü yüksek olanlara göre yaşadığı devleti eleştirebilir kendisinden alım gücü düşük ülkelere bakıp daha da ileriye nasıl gideriz ve bu ülkelere de nasıl yardım edebiliriz diye düşünecebilir. Ama başka ülkenin iç siyaseti o ülkenin kendi vatandaşına aittir.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Tebrikler aynı performansı Ak partili belediyelerde yapılan zamlar içinde bekliyoruz.
Yok elektriğe doğalgaza konu gelince sesleri çıkmaz bu arkadaşların.

1600855662069.png

Reaksiyon puanı
10,560
Bir başkası derken... istediğim ülkenin eleştirisini yaparım. Kimdense hak soracak değilim.

Bana ne siz hangi ülkeyi eleştiriyorsunuz ister Azerbaycanı eleştirin yeter ki ülkenin kötü yanları ortaya çıkıverisin.
Kardeş kardeşi eleştirir, döver, söver ama ne yaparsa yapsın sever, arkasını kollar.
Bu sebeple eleştirmekten vazgeçme.

Bizim ülkede her şeyin sorumlusu muhalefettir. Bunu bilerek yorum yaparsan kimse karışmaz ?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Türkiye'deki zamlardan haberiniz yok galiba? Dolar olmuş 7.70 gayet normal bu zamlar. Onu belediye başkanına değil cumhurbaşkanına söylemen lazım :D

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Türkiye'deki zamlardan haberiniz yok galiba? Dolar olmuş 7.70 gayet normal bu zamlar. Onu belediye başkanına değil cumhurbaşkanına söylemen lazım :D
Bakın konu şu, seçimden önce ekmek su bedava vs derken, seçimden sonra bırak bedava olmasını aksine zam yaparsan bunu sana elbetteki sorarlar. O zaman adama derlerki neden yalan söyledin ve milleti kandırdın.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
İmamoğlu seçim zamanı herşey bedava olacak derken bu ülkede dolar 1 tl miydi yada enflasyon %-1 falanmıydı, imamoğlu bile isteyerek ve programlı bir şekilde yalan söyledi ve vatandaşı kandırdı, bunu sormak gerekmiyor mu.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Ah pardon ben bunu düşünemedim. ilk buluşmamızda soracağım ?