İBB' den güzel hareket :)

Bu konuyu okuyanlar

aylmz07

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Ben öğrenciyim hala paketim gelmedi , ablam yeni evlendi bir aydır paket gelmedi ve bir şişe suya 2TL bir kutu süte 5 TL veriyorum. [emoji2957]
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rahatsız oluyorsan forumu kullanma. Şov yapmaya gerek yok.
Belediyeye başvurdunuz mu, yoksa laf olsun diye mi yazıyorsun.Mesela devletin dağıttığı 1000 tl pandemi yardımı da benim çevremde kimseye gelmedi.Şimdi hiç kimseye dağıtılmadı diye karalamak mı lazım.Belediye vermediyse Kaymakamlığa başvur.

Reaksiyon puanı
769
Belediyeye başvurdunuz mu, yoksa laf olsun diye mi yazıyorsun.Mesela devletin dağıttığı 1000 tl pandemi yardımı da benim çevremde kimseye gelmedi.Şimdi hiç kimseye dağıtılmadı diye karalamak mı lazım.Belediye vermediyse Kaymakamlığa başvur.
Bize bedava su ve süt verin diye belediyeye mi başvuracağız?

aylmz07

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Bize bedava su ve süt verin diye belediyeye mi başvuracağız?
Millet bedava kömür ve makarna istemek için başvuruyor ya? 1000 tl. yardim için başvuruyor ya.Gururuna mı dokundu.Madem ihtiyacın var, başvuracaksın.Ki senin ihtiyacın yok demek ki gelip anca burada "laf olsun, torba dolsun" diye boş yapıyorsun.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Bu kadar siyaseti seviyorsunuz demek ki? Ok o zaman konu siyasette. Hadi kırın birbirinizi devam..

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Amacı gence falan yardım etmek değil kameralara oynamak öyle olmasaydı Elazığ depreminde kameralara poz verip oradanda Erzurum da kayağa gitmezdi bay eko başkanınız
Kameralara oynamayan bir siyasetçi var mı sence

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Göbek atmayan siyasetçi yok. Ama 10 lafının 9u yalan bir siyasetçiye mi katlanırsın yoksa 10 lafının 2si yalan olana mı? Önemli olan iş yapabileni seçmek. Birde bizim ülkemizde kendinden önce başlayan projeleri kendi yapmış gibi lanse eden çok siyasetçi var. Mesela Şubat 2014te temeli atılan ve yapımına başlanan M7 metro hattı dahil diğer açılacak metro hatlarını "Daha önce yapılmayanları yaptık" diye metro metrobüs ekranlarında döndürmek gibi.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
İmamoğlu Cumhurbaşkanı adayı olmasın. Allah korusun. Mansur Yavaş gibi biri varken Ekrem'in aday olması imkansız. Zaten Mansur yavaş Sol kısmın tüm oyunu alacağı gibi sağ kısımdan da oy alır. Sol kısmın tamamı İmamoğlu'na vermeyeceği gibi Sağ kısımdan 1 tane bile oy alamaz.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
"Onlar"a dondurmam kaymak, "Biz"lere haşlama, taşlama ... (Anlayan anladı.) :rolleyes:?? (susun arkadaşlar yoksa ban yersiniz ?)

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
İşine bak yol al
1 güne hakaretten mars'a uçacan gibi de

1593895969060.png

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
pek değerli ve sevgili cumhurbaşkanımız için de konuşup yazarken edepli olmak muhalefet olarak aklınıza gelirse ben şahsen memnun olurdum. sonuçta sevgi saygı karşılıklı...

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Yazdığım mesajlarda siliniyor artık kimin kuyruk acısı varsa

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Kuyruk acısı değil. Kurallar çerçevesinde ceza aldınız. Sistem yüzünden uygulayamıyorum, yazdıkça bizzat siliyorum. 3 gün Siyaset bölümüne erişiminiz engellendi.

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Kuyruk acısı değil. Kurallar çerçevesinde ceza aldınız. Sistem yüzünden uygulayamıyorum, yazdıkça bizzat siliyorum. 3 gün Siyaset bölümüne erişiminiz engellendi.
Neden tek bana tek ben mi siyaset yapıyorum kaldıki küfür veya hakaret içerici sözlerde kullanmadım

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Neden tek bana tek ben mi siyaset yapıyorum kaldıki küfür veya hakaret içerici sözlerde kullanmadım
Aynı cezayı aylmz07 7 gün ban yiyerek aldı. Herkese eşit davranıyoruz merak etmeyin.

9-) Herkesin siyasi görüşü kendinedir. Amaç Siyaset tartışmaktır. Tartışmanın üyeler arasında kişiselleştirilmesi yasaktır. Birden çok üye arasındaki hakaretli tartışmayı kim başlatırsa başlatsın, iki üye de gereken cezayı alır. Bu konuda tolerans gösterilmeyecektir. Bölüm kurallarına göre yanlış olan bir mesaja sadece raporlamak yerine yine bölüm kurallarına göre yanlış olan bir cevap verilir ise yine iki üye de aynı cezayı, gerektiği şekilde alır.

10-) Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Kurucu Değerlerine, Cumhurbaşkanına, Bakanlarına, Muhalefet Liderlerine, Milletvekillerine, Adaylarına, Belediye Başkanlarına, Muhtarlarına ve daha seçilmiş veya seçilmiş kişiler tarafından getirilen kişilere hakaret etmek yasaktır.