İbb Başkanı İmamoğlu Hakkında Ysk Üyelerine Hakaret Ettiği Gerekçesiyle Iddianame Hazırlandı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Avolay_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Iki oldu bu lafı görüyorum bu forum da..
Eğer 65 yaş ve üstü oy kullanmasın chp baraj altı kalır ? ayrıca bu hiç demokratik bir söylem değil. Ikinizi de kınıyorum engelli birine oy kullandırmamak için bahane arayan zihniyeti bide 65 yas karşıti olan zihniyeti kınıyorum..
Demokrasinin eksilerinden biri de bu.
Eğitimde geride kalınırsa cahil kesim kısır döngüye sokuyor ülkeyi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
3 5 takipçili dandik hesabın tekinden atılmıştır sonra da yaymışlardır, her zaman yaptıkları şey...

İddayı az araştırdım her zaman ki gibi altında ODATV çıktı :(

Olayın aslıda şu tweet te var. Resmi olarak paylaşılmış herkes etiketlenmiş altta tarihi flanda belli.

YSK üyeleri Uluslararası gözlemci sıfatıyla RESMİ OLARAK GİTMİŞLER.
Yani bir nevi görevli olarak. Ama yapılan ALGI efsane :) YSK üyelerinin BinAli YIldırımın oğlu ile fotosu varsa taraflıdırlar ve istediğimiz gibi hakaret edebilirize çıkıyor iş :(

1622412346581.png

Bu tweetteki fotoda YSK üyeleri ve BinAli Yıldırım'ın oğlu oradaki bir yerde FOTO çekilmişler oda belgeli bilgili ve kamuoyunna açık bir şey...

1622413201176.png

Son düzenleme:

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Demokrasinin eksilerinden biri de bu.
Eğitimde geride kalınırsa cahil kesim kısır döngüye sokuyor ülkeyi.
Şuan kaç yaşındasın bilmiyorum ama sende o yaşa geleceksin ve sende o zamanda cahil kalacaksın.. kalmasan bile cahil diyecekler oy kullandırtmayacaklarını bir düşün bakalım . Bu ülke de cahilinde oy kullanma hakkı olmalı bence..

Avolay_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Şuan kaç yaşındasın bilmiyorum ama sende o yaşa geleceksin ve sende o zamanda cahil kalacaksın.. kalmasan bile cahil diyecekler oy kullandırtmayacaklarını bir düşün bakalım . Bu ülke de cahilinde oy kullanma hakkı olmalı bence..
Cahilin oy kulanma hakkı alınsın dediğimi hatırlamıyorum?
Bunun için geliştirilecek en iyi yöntem Atamın yaptığına benzer köy ensitütüleri kurmak.
Her şeyi tersten alıp en vatanperver benim rollerine bürünmeyin, hoş değil.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,396
Arkadaşlar siyaset kategorisi dışında siyaset yapmayınız diye kuralımız var ama inatla uymamaya devam ediyorsunuz. İnsiyatif kullanarak konuyu kilitliyorum. Forumdaki üyelere de bu konuda siyasi olduğunu düşündükleri mesajları raporlamalarını tavsiye ediyorum. Sonuçta adımız kafamıza göre ceza kestiye çıkmasın.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...