I8190 S3 Mini Stock Firmware [4.1.2][Kies]

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy S3 Mini'ye Root yapıp, CM10.2 veya AOKP gibi ROM'lar yükleyen, sonra da benim gibi geri dönmek isteyenler için orijinal ve Kies & OTA güncelleme destekli Türkiye cihazları için Stock ROM. Odin ile yükleme yapmayı biliyorsunuzdur.

(Not: Dosyayı "pCloud" a kaydetme seçeneğiyle pCloud'a yükleyip oradan indirince hız sınırını aşabilirsiniz)

Model: GT-I8190

Country: Turkey

Version: Android 4.1.2

Changelist: 1332988

Build date: Sun, 28 Jul 2013 05:54:34 +0000

Product Code: TUR

PDA: I8190XXAMG4

CSC: I8190OJVAMH1

MODEM: I8190XXAMG4

http://www.hotfile.com/dl/247376968/0ed539b/I8190XXAMG4_I8190OJVAMH1_TUR.zip.html

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş hotfile kapatıldı yani link kırık .yeniden upload eder misin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben bir türlü indiremedim de bana rar dosyasını düzgün bir şekilde indirebileceğim bir link atabilirmisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O kadar araştırmama rağmen en sonunda düzgün bir şey bulduğumu düşündüm fakat yanılmışım. (Sammobile 'la güvendik ama nese...) Yükledim, telefonu recovery moduna alıp CSC 'sine baktım ne göreyim "AFR" .d Koduna baktım daha da şaşırdım "AFR" - Kenya 'ymış .d Ondan önce orjinal stock yüklüydü. Hani gerçekten orjinal CSC : KOR 'du .d
İşin kısası denemeden etmeden lütfen dosya paylaşımı yapmayın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
önceki rom csrsi hangisi ise stock rom atinca csr o olur. Sammobiledeki rom orjinal ama onun öncesinden csr tur olan bi rom bulabilmek lazim s3mini kullaniyorum csrsi türkçe rom bulan varmi. Root kaldirdim sayaci sifirladim orjinal stock rom attim bi tek bu csr işi bozuyo garantiye göndermek için... Varsa bulan yazsin tşkler.