Hürriyet ne yapmaya çalışıyor?

Ottomans1453

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hürriyet türbanı üniforma ilan etti, ona uygun da bir manşet attı. Ama arada unuttuğu bir fotoğraf vardı...

Sivas El Sanatları Eğitim Merkezi bugün kursiyerlerini mezun etti. Her yıl düzenlenen mezuniyet törenini Hürriyet bu kez manşetine taşıdı! Yalan haberlerine her fırsatta başörtüsünü malzeme yapan gazete, bu sefer de öğrencilerin kendi tercihleriyle taktıkları başörtüsünü zorunlu üniformaymış gibi yansıttı. Fakat gözden kaçırdıkları önemli bir ayrıntı vardı. İşte 'provokasyon kokan' haber...

hurriyet_toren_11_1.jpg

"Velev ki türban üniforma oldu" başlığını atan Hürriyet, Sivas'taki mezuniyet törenine ilginç bir yorum getirdi. Gazetenin iddiasına göre öğrencilerin tamamı "tek tip elbise ve türban" takmıştı.

hurriyet_toren_11_2.jpg

Hepsinin aynı kıyafeti giydikleri doğruydu. Ama türban konusunda Hürriyet verdiği foto galeride kendisini yalanlıyordu. Çünkü tek tip olan kıyafetlerdi, "türban" değil... İsteyen başını örtmüş, isteyen başı açık olarak törende yer almıştı.

İşte Hürriyet'in arada unuttuğu o fotoğraf

hurriyet_toren_11_3.jpg

fish

Profesör
Reaksiyon puanı
4
üfff cidden abartıyor bu hürriyet artık....sıkmaya başladı....sırf bu yüzden son 8 aydır almıyorum o gazeteyi...nette bile okumuyorum...

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
fish dedi ki:
üfff cidden abartıyor bu hürriyet artık....sıkmaya başladı....sırf bu yüzden son 8 aydır almıyorum o gazeteyi...nette bile okumuyorum...

FenerLee dedi ki:
amacını aşmış belli bir karalama olduğu kesin :(

Bence Hürriyet sadece misyonunu yürütüyo ve amacı için tüm imkanlarını seferber ediyo, şimdi şu soruyu kendi kendinize sorun;

HÜRRİYET KİME HİZMET EDİYOR !!!

FenerLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o kadar derin bir araştırma yapmadım fakat az çok tahmin edeilebilir :)

Ottomans1453

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada Masonlar II. Abdülhamitin ölüm yıl dönümünü kutladı buraya dikkat andı demiyorum kutladı diyorum. Ve Fransız masonlar bu kutlamaya sadece Hürriyeti çağırdı. Heralde bu Hürriyetin kimlere hizmet ettiğini çok iyi açıklıyor.

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Karalayın karalayın bakalım nereye kadar...

suß7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama harbiden yalanları anlatıyo artık.Amacını çok aştı.İnternetteki siteleride bel altı çalışıyor zaten siz olsanız alırmıydınız bu gazeteyi ?

erdem67tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
almıyorum okumuyorum düşününmüyorum. Çünkü amacının çok dışında haberler yapıyor keza web sitelerinideki haberlerinde farkı yok

FenerLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iddia ediyorum o siteye girenlerin %20 si hatun resimlerine bakmak içindir :(

sali40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
491 millet vekilinin evet dediği anayasa değiikliğine KAOS diyen hürriyet kaosa hizmet ediyor.Kemalist olabilirsiniz,Atatürkçü olabilirsiniz,sosyalist olabilirsiniz Ancak Türkiye'nin en fazla yalan haber yapan gazetesini savunamazsınız;sabunursanız kimliğinizi ortaya çıkarırsınız.

Örneğin hürriyer gazetesinin bir başlığı; "Baş örtülü öğrencileri okula almayan öğretmen dayak yedi"
öğretmenin açıklaması ; "Şahsıma yapılan saldırı ile başörtüsünün yakından uzaktan alakası yoktur.Ayrıca okulumuza baş örtüsü ile giren öğrenci yoktur.Bu haberleri yapan gazetelere dava açacağım.Beni kullanmalarına asla göz yumamam"

Karar sizin.Saygılarımla....

FenerLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sali40 dedi ki:
491 millet vekilinin evet dediği anayasa değiikliğine KAOS diyen hürriyet kaosa hizmet ediyor.Kemalist olabilirsiniz,Atatürkçü olabilirsiniz,sosyalist olabilirsiniz Ancak Türkiye'nin en fazla yalan haber yapan gazetesini savunamazsınız;sabunursanız kimliğinizi ortaya çıkarırsınız.

Örneğin hürriyer gazetesinin bir başlığı; "Baş örtülü öğrencileri okula almayan öğretmen dayak yedi"
öğretmenin açıklaması ; "Şahsıma yapılan saldırı ile başörtüsünün yakından uzaktan alakası yoktur.Ayrıca okulumuza baş örtüsü ile giren öğrenci yoktur.Bu haberleri yapan gazetelere dava açacağım.Beni kullanmalarına asla göz yumamam"

Karar sizin.Saygılarımla....

evet bu konudada daha once foyası ortaya çıkmıştı

mesut777

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orda 100 tane kız tektip kıyafet giymiş arada 2-3 tane başı açık var..o 100 tane kızı görmüyorsun 2-3 tane başı açığı görüyorsun.Bırak ya ...Hurriyet bu ülkenin altını oyanları gayet güzel açığa çıkarıyor merak etme..Sen gazete karalama yapıyor diyorsun ama asıl karalama kapmanyasının büyüğü senin ağzından çıkıyor...Bu millet herşeyi görüyor merak etme.

hakimebu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mesut777 dedi ki:
Orda 100 tane kız tektip kıyafet giymiş arada 2-3 tane başı açık var..o 100 tane kızı görmüyorsun 2-3 tane başı açığı görüyorsun.Bırak ya ...Hurriyet bu ülkenin altını oyanları gayet güzel açığa çıkarıyor merak etme..Sen gazete karalama yapıyor diyorsun ama asıl karalama kapmanyasının büyüğü senin ağzından çıkıyor...Bu millet herşeyi görüyor merak etme.

evet herzaman goruyoruz hurriyetin yalan haberlerini!!!

Özgür Hoca

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Daha önceden de söylemiştim. Bu gazete açık olarak islamın ve müslümanların düşmanıdır. Var olma amaçları budur. Yapmak istedikleri halkı dinden soğutmak, milli birlik ve bütünlüğümüzü bozmaktır.

Lütfen adı geçen gazetenin oyunlarına gelmeyelim. Burada okuduğunuz bir haberi başka kaynaklardan doğrulamadıkça inanmayın.

Hatta bu gazetenin yazdığı haberlerin başka kaynaklardan doğrulanmadıkça yalan olduğu kesindir.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
çok sık yalan haber yayınlamaya başladılar. hürriyet'in bu zamana kadar sağladığı saygın marka imajı gittikçe zedeleniyor.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
incil satan bir gazeteden ne bekliyorsunuz daha

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
O Türkiye haritasını yayınladıktan sonra kendini Türk hisseden kimsenin almaması gerekir o gazeteyi. (Bir de verdiği hugo oyununda Türkiye haritası ve bilgileri vardı.)

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
yuureii dedi ki:
O Türkiye haritasını yayınladıktan sonra kendini Türk hisseden kimsenin almaması gerekir o gazeteyi. (Bir de verdiği hugo oyununda Türkiye haritası ve bilgileri vardı.)
Gerçekten bir skandaldı

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
mesut777 dedi ki:

Zorlamı giydirmişler ?

Not : Tabi Yaşar Nuri Öztürk te sahalara döndü ortalık yine karışacak.

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özgür Hoca dedi ki:
Daha önceden de söylemiştim. Bu gazete açık olarak islamın ve müslümanların düşmanıdır. Var olma amaçları budur. Yapmak istedikleri halkı dinden soğutmak, milli birlik ve bütünlüğümüzü bozmaktır.

Lütfen adı geçen gazetenin oyunlarına gelmeyelim. Burada okuduğunuz bir haberi başka kaynaklardan doğrulamadıkça inanmayın.

Hatta bu gazetenin yazdığı haberlerin başka kaynaklardan doğrulanmadıkça yalan olduğu kesindir.
kesinlikle katılıyorum ayrıca şunu tekrar söylüyorum bu ülkenin en büyük düşmanı AYDIN DOĞAN dır.

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Troy dedi ki:
çok sık yalan haber yayınlamaya başladılar. hürriyet'in bu zamana kadar sağladığı saygın marka imajı gittikçe zedeleniyor.
Evet artik yalan habersiz gun gecirmiyorlar. Allahtan internet diye birsey var saniyesinde yalanlaniyor haberleri. Insanlar farkli kaynaklardan haberlerin gercekelrini ogrenebiliyorlar. Artik isleri cok zor. 28 Subat doneminde internet haberciligi bu kadar yoktu isleri kolaydi simdiyse cok zor. Imajlari yerlebir oldu. Web sayfalari zaten bir facia. Ana sayfanin yarisi hatun resmi. Insan en azindan ayri bir kategoriye koyar resimleri. Yabanci arkadasalarimin yaninda web sitelerini acmaya utaniyorum.

Ottomans1453

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu resmi eğer sabah vakit veya taraf gazetesi verseydi bu gazeteler anında kapatılırdı. Ama yook Hürriyet kapatılırmı hürriyete herşey mübah. Çünkü o cumhuriyetin ve laikliğin kalesi :)

3.20080409144133.jpg

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
kendi iradeleriyle takmışlarmış siz onu benim KÜLAHIMA anlatın.Haberi nereden aldın?Eminim ya samanyolu ya da vakit tir....

Ottomans1453

Asistan
Reaksiyon puanı
0
altius dedi ki:
kendi iradeleriyle takmışlarmış siz onu benim KÜLAHIMA anlatın.Haberi nereden aldın?Eminim ya samanyolu ya da vakit tir....

valla senin külahını, tülahını anlamam inanmamak senin elinde . Sen anca böyle kendini avutursun.

stema

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reallist dedi ki:

Abi süpermiş ya site tam aklımdan geçiyodu ki, linki farkettim
diğer gazeteler sayfalarının bir tanesini bu gazetenin yalan haberlerini düzeltmeye harcıyorlar.

başka ülkelerdede böyle gazeteler var mı acaba, okuyucusuna asılsız haber yazan,
sürekli bir kaos olsun, kargaşa olsun isteyen. !!!