Hürriyet Gazetesi "bedava" mı dağıtılıyor? İşte o resimler....

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
hurriyet1a.jpg

Hürriyet'in bedava dağıtıldığı iddiası medya kulislerine bomba gibi düştü!!!

"Son dönemde satışları düşen Hüriyet Gazetesi İstanbul’da İstinye park, Profilo, Caddebostan Kültür merkezi, AFM sinemaları gibi noktalarda bedava dağıtılmaya başladı" iddiası ve işte görseller...

KAYNAK: http://www.superpoligon.com/haber/13786

market_hurriyet1.jpg

sinema_hurriyet1.jpg

sinema_hurriyet2.jpg

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
zamana özenmişler :D
keşke zaman gibi kapımada getirseler :D

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
zaman zaman hürriyette böyle şeyler yapıyor :D

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
zaman gazetesi yıllardan beri yapıyor. Bizim kapıyada bırakıyorlardı bir ara. Bir işe yaramadığı ve değersiz olduğu için kediye yemek verirken gazetenin üstüne koyup veriyordum. Aslında orada işime yarıyordu hani. :)

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bazı benzinlikler bedava veriyor doğru...

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Bedava vermesinde bir beis görmüyorum ben.Normal bir durum.Satışları düştü diye veriyorlarsa oda normal bir durum. :)

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
bi ara Bursa'da metro istasyonlarında da böle şeyler yapıyorlardı :)

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Hayret bedava bişey veriyolar.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Daha önce de bu iddaları okudum. Peki bana neden gelmiyor?
vallahi bende bedava zaman gazetesi istiyorum, banada bedava zaman gazetesi gelmiyor, birileri salıyor zaman gazetesi bedava dağıtılıyor diye, bedava olsaydı ilk başta ben alacaktım o gazeteyi ama mecburen paralı alıyorum.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kör cahilin önüne yem atarsın, o da yer. Yapacak birşey yok.

Hürriyete gelince artık devir değişti. Ücretli gazete iş yapmıyor demek :)

SiyahBuzul

Doçent
Reaksiyon puanı
7
hürriyet milliyet ve posta süerkli olarak benzinliklerde bedava dağıtılıyor ve hatta almayana kızılıyor; burun yapılıyor

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
zaman gazetesi yıllardan beri yapıyor. Bizim kapıyada bırakıyorlardı bir ara. Bir işe yaramadığı ve değersiz olduğu için kediye yemek verirken gazetenin üstüne koyup veriyordum. Aslında orada işime yarıyordu hani. :)

Sizin birşey yazmanıza gerek yoktu aslında avatarınız çok şeyi anlatıyor.Sizin giblerinin nesli tükeniyor ama yakında koruma altına alınacaksınız

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338

Zaman gazetesi okuru değilim...
Bir kez bile satın almışlığım yok...
Haa bekleme salonlarında berberde göz atmışlığım vardır...

Ama senin bu söylediklerin gerçekten çok ayıp...
Saygısızlık...
O gazete çalışan yazan haber toplayan bir çok kişinin emeğine saygısızlık...
Yani değersiz diyemezsin...
O gazetede köşe yazarlığı yapan bir çok köşe yazarı bu gün zıt görüşlerdeki insanlar tarafından da saygınlığı kabul gören kişiler...
Onların yazdığı yazılara değersiz demek için en az onlar kadar karier sahibi olmak gerekmez mi?

Senin düşüncelerine MECBUREN forumda katlanıyoruz okuyoruz...
Ama O değersiz dediğin düşünceleri okumak için Para veren 100.000 lerce insan var...
Para vermeden internet sitelerinden okuyanların sayılarım milyonları geçiyor...

Sen daha doğru düzgün iki kelime laf edemiyorsun...
Sadece slogan atıp papağan gibi belli grupların söylemlerini tekrarlayıp duruyorsun...
Oysa değersiz dediğin kişiler kendi fikirlerini yazıp milyonlara ulaştırıyor...
Söyle bakalım teraziye koysak sen mi değerlisin onlar mı?
:mrgreen:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Zaman bedava vermiyor..Zamanın gönüllüleri 3-4 gazete parası veriyorlar, 1 tanesini alıp diğerlerinide başkalarına verilmesini istiyorlar..

Eminmisin Ozaman nie hergün kapımın önüne bırakılıyor bu gazete :)

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
zamanın denemelrini az cözmedim zamanında :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Zaman bedava vermiyor..Zamanın gönüllüleri 3-4 gazete parası veriyorlar, 1 tanesini alıp diğerlerinide başkalarına verilmesini istiyorlar..

kapıma devamlı gelen zaman gazetesinin izini sürdüğümde bende öğrendim..
zenginlerden alıyolarmış parasınıda
iyide bana niye sormuyosun be adam!
ben isteyip istemeden kapıma bırakılıyordu?!?

Alemci_Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
18

Altını çöpe atsan hiç değer kaybedermi , tenekeyi parlatsan çeyrek ZAMAN edermi ...

Anlayana :biggrin: :biggrin: :biggrin:

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Zaman gazetesi bedava değil olsa olsa arkadaşların dediği gibi çevrenizdeki kişiler tarafından finanse ediliyordur parasız asla; hiç duymadım

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Zaman gazetesi okuru değilim...
Bir kez bile satın almışlığım yok...
Haa bekleme salonlarında berberde göz atmışlığım vardır...

Ama senin bu söylediklerin gerçekten çok ayıp...
Saygısızlık...
O gazete çalışan yazan haber toplayan bir çok kişinin emeğine saygısızlık...
Yani değersiz diyemezsin...
O gazetede köşe yazarlığı yapan bir çok köşe yazarı bu gün zıt görüşlerdeki insanlar tarafından da saygınlığı kabul gören kişiler...
Onların yazdığı yazılara değersiz demek için en az onlar kadar karier sahibi olmak gerekmez mi?

Senin düşüncelerine MECBUREN forumda katlanıyoruz okuyoruz...
Ama O değersiz dediğin düşünceleri okumak için Para veren 100.000 lerce insan var...
Para vermeden internet sitelerinden okuyanların sayılarım milyonları geçiyor...

Sen daha doğru düzgün iki kelime laf edemiyorsun...
Sadece slogan atıp papağan gibi belli grupların söylemlerini tekrarlayıp duruyorsun...
Oysa değersiz dediğin kişiler kendi fikirlerini yazıp milyonlara ulaştırıyor...
Söyle bakalım teraziye koysak sen mi değerlisin onlar mı?
:mrgreen:

Ben yandaş medyanın gazetelerine sizler gibi değer vermek zorundamıyım ? Bu bir. Zaman gazetesinin milyonlarca kişiye ulaştığı yalanına inanmamı bekleme bu iki ? Bu kadar körü körüne hatta saflık derecesinde bu gazetenin yazdıklarına sizler gibi inanmamı hiç bekleme buda üç..Ben zaman gazetesinin bedava dağıtıldığına hatta bizim kapımıza bile bir ara bırakıldığına istediğin herşey üzerine yemin edebilirim. Lideri amerikada olan bir adamın gazetesine inanmak bana göre saflıktanda öte birşey. Sizler yandaş olmayan medya hakkında en ağır hakaretleri yaparken iyi biz yapınca kötü. Bu kadar çifte standart sizlere gerçekten yakışıyor biliyormusun ?
O gazetede yazan yazarların fikirleri sana göre değerli bana göre değerini ise zaten ilk yorumumda yazmıştım.

Eminmisin Ozaman nie hergün kapımın önüne bırakılıyor bu gazete :)

Bunlar gerçeklere katlanamadıkları için böyle kendilerince yalan yanlış bahane uydurup duruyorlar

Hammers

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben yandaş medyanın gazetelerine sizler gibi değer vermek zorundamıyım ? Bu bir. Zaman gazetesinin milyonlarca kişiye ulaştığı yalanına inanmamı bekleme bu iki ? Bu kadar körü körüne hatta saflık derecesinde bu gazetenin yazdıklarına sizler gibi inanmamı hiç bekleme buda üç..Ben zaman gazetesinin bedava dağıtıldığına hatta bizim kapımıza bile bir ara bırakıldığına istediğin herşey üzerine yemin edebilirim. Lideri amerikada olan bir adamın gazetesine inanmak bana göre saflıktanda öte birşey. Sizler yandaş olmayan medya hakkında en ağır hakaretleri yaparken iyi biz yapınca kötü. Bu kadar çifte standart sizlere gerçekten yakışıyor biliyormusun ?
O gazetede yazan yazarların fikirleri sana göre değerli bana göre değerini ise zaten ilk yorumumda yazmıştım.

Hiç bir gazete bedava dağıtılmaz. Ya adres yanlış verilmiştir, ya da bırakan arkadaş yanlış yere bırakıyordur.
Zaman gazetesi daha milyonlara ulaşmadı. Bizde gerizekalı gibi Hürriyet - Milliyet gazetelerinin yazdıklarına inanmıyoruz. Amerika ya gitmek zorunda bırakıldı keyfinden gitmedi. Yusuf İslam bir gün Hoca (bazılarına dokunabilir) nın yanına gidiyor. Önünde küre şeklinde dünya var, çeviriyor parmağını koyduğu yerde soruyor burda okulumuz var mı diye. Şimdi dünya nın her tarafında okullar var orda yetişen insanlar hem İslamı öğreniyorlar hem de Türkiye'ye karşı bir sevgi ile yetişiyorlar. Bu çocuklar yönetici çocukları. İlerde devlet adamı, diplomat olacak çocuklar.
Kartel medyası bir haber yayımladığında (zaten yalan oluyor) onun doğrusunu anlatmak yine bizim medya organlarımıza düşüyor. Bunda çifte standart yok. İnsanlar da "fasıklardan" gelen haberlere inanmasın.

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
versinler tabi, kurumsal bazli dusunmeyin, bu tur seyler yapilsinki ulkemizdeki gazete dergi okuma orani biraz daha artsin. buda onemli birsey..

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nasıl okunur bu gazete bilmem,habercilik yanlı olmamalı,buda fotomaç gibi:D

korsan12

Doçent
Reaksiyon puanı
3
zaman artık eskisi gibi değil şuan piyasada en pahallı gazete aynı zamanda en çok satan gazete 850.000 trajı var ve türkiyenin çıkarlarını koruyan tek gazete

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Hiç bir gazete bedava dağıtılmaz. Ya adres yanlış verilmiştir, ya da bırakan arkadaş yanlış yere bırakıyordur.
Zaman gazetesi daha milyonlara ulaşmadı. Bizde gerizekalı gibi Hürriyet - Milliyet gazetelerinin yazdıklarına inanmıyoruz. Amerika ya gitmek zorunda bırakıldı keyfinden gitmedi. Yusuf İslam bir gün Hoca (bazılarına dokunabilir) nın yanına gidiyor. Önünde küre şeklinde dünya var, çeviriyor parmağını koyduğu yerde soruyor burda okulumuz var mı diye. Şimdi dünya nın her tarafında okullar var orda yetişen insanlar hem İslamı öğreniyorlar hem de Türkiye'ye karşı bir sevgi ile yetişiyorlar. Bu çocuklar yönetici çocukları. İlerde devlet adamı, diplomat olacak çocuklar.
Kartel medyası bir haber yayımladığında (zaten yalan oluyor) onun doğrusunu anlatmak yine bizim medya organlarımıza düşüyor. Bunda çifte standart yok. İnsanlar da "fasıklardan" gelen haberlere inanmasın.

Ah çok duygulu yazmışsın. bırakta fetullah bey için ağlıyayım..hıçkırık hıçkırık..bak ağladım..Ya bırak Allah aşkına ya. Amerika hizmet ettiği bu kadar ortada siz hala peşinden koşup duruyorsunuz. Kaçmaya mecbur bırakılmışmış. Türkiyede o kadar tarikat lideri , o kadar şeyh yaşıyor. Hiç birisi kaçmıyorda buna ne oluyorda kaçıyor ? Bir arada hasta yalanını söyleyip duruyorlardı. Neymiş hoca efendileri Amerikada tedavi oluyormuş..Yalana bak..muhahahaha :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Okuduğunu anlamaktan aciz insan legolas...
Ben zaman gazetesi milyonlara ulaştı demedim... :D
O beğenmediğin köşe yazarlarının yazıları her gün sayısız internet sitesinde de okunarak okuyucu kitlesi milyonlara ulaştı dedim...
unun yanında berber gibi bekleme salonları gibi yerlerde de gazetelerin okunduğunu sayarsak okunma oranları tirajlardan yüksektir...

Sen gazeteyi okuyanları sadece satın alıp okuyanlar ile değerlendirirsen çok yanlış yaparsın...

biraz geniş düşün... :D