Huawei'yi Nasıl Bilirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Enes'R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Parça kalitesi,güncelleme alması,garanti memnuniyeti,performans vs. Samsung'dan iyi sanırım?P20 Pro vs S9+

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Parça kalitesi,güncelleme alması,garanti memnuniyeti,performans vs. Samsung'dan iyi sanırım?P20 Pro vs S9+
Merhaba,
Dostum Huawei'yi iyi bilirim iyi telefonları vardır. Güncellemede sıkıntı çıkarmaz Parça sıkıntısı tahminimce yaşanmaz performans gayet iyi tabi belirli modellerinde ama genelinde iyi. S9+ mı P20 Pro mu derseniz tabiki de S9+ derim ben. Ama kamera bakımından Huawei'yi tercih ederim.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Performans olarak S9+ daha iyi. Güncelleme almaları konusunda da dağlar kadar fark yok. Parça kalitesiyse S9+ da çok kaliteli. O fiyata S9+ öneririm bende.

Enes'R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Performans olarak S9+ daha iyi. Güncelleme almaları konusunda da dağlar kadar fark yok. Parça kalitesiyse S9+ da çok kaliteli. O fiyata S9+ öneririm bende.
Birşy daha soracaktım uzun yıllar kullanacağımda o yüzden Samsung'tan pek emin değilim.İlk Huawei cihazım olur alırsam şu anda J7 Prime 2 var ve pekte memnun değilim.

Reaksiyon puanı
76
İyi bilirdik, Allah rahmet eylesin. Şaka şaka:) İyi marka olarak bilinir, eğer satın alınırsa bundan pişman olunmayacak olan iyi bir markadır. Kolay gelsin.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Birşy daha soracaktım uzun yıllar kullanacağımda o yüzden Samsung'tan pek emin değilim.İlk Huawei cihazım olur alırsam şu anda J7 Prime 2 var ve pekte memnun değilim.
Hocam j7 prime dediğin orta segment sınıfında bi telefon fiyatına göre donanımıda biraz kısıtlı tabiki o yüzden s9 plusla kıyaslamak mantıklı değil

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
İyi reklam yapan, şişirilmiş bir firma. P20 Pro, 5000 TL seviyesinde ve işlemcisi Snapdragon 835'e rakip olan Kirin 970. Video performansı söylenene göre kötü, bilmiyorum. Fotoğraflara da basıyor renkleri, gerçeklikten uzak. Neden tercih edeyim ki bu telefonu? Bu Huawei'yi savunanları gerçekten anlamıyorum. Öte yanda S9+ var, mis gibi telefon. G7 ThinQ var, uygun fiyatlı V30+ var.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Garanti hizmeti iyidir. Malzeme kalitesi idare eder düzeyde. Performans konusunda söz edildiği gibi iddialı değil. Reklamlarla çok iyiymiş gibi gösterilir.
İki cihaz arasındaki farklara gelirsek, P20 Pro'da kullanılan Kirin 970 işlemcisi Snapdragon 835'e denk. Galaxy S9 Plus'taki Exynos 9810 ise Snapdragon 845'e denk. P20 Pro işlemci platformu gücü ve uzun ömürlülüğü bakımından geride kalıyor. Pil performansına gelirsek P20 Pro 4000 mAh pil ile 1 günü çok rahat çıkarabilme performansına sahip. Bu demek olmuyor ki S9 Plus'un pil deneyimi 1 günü tamamlayamıyor değil, 3500 mAh pil ile günü yine tamamlayabilirsiniz.
Kamerada fotoğraf konusunda en başarılısı P20 Pro'dur. Video konusunda en başarılısı S9 Plus serisidir, OIS ve gece çekimi olsun.
P20 Pro da Bluetooth 5.0, SD kart ve 3.5mm jak girişi ve kablosuz şarj yokken Galaxy S9 Plus'ta hepsi var. Bence Galaxy S9 Plus almalısınız. :)

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ürün kaliteleri oldukça iyi. Yeni şeyler yapmaya çalışan bir firma. Garanti servisi oldukça iyi ve cihazlarının anten yapısından oldukça memnunum. Yenilikçi ürün istiyor isen tercih edilebilir.

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Huawei den hiç şikayetim olmadı Elma'da olduğu kadar. O kadar söyliyeyim.