Huawei watch gt 2 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar 2021 yılı oldu huawei watch gt 2 alsam mı şimdi alırım güzel bir akıllı saat çikar pişman olmak istemiyorum. Ne yapmalıyım tavsitlyenizi bekliyorum.

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,032
spor edition olanı güzel alınabilir

Siyahi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Geçen yıl babam doğum günümde hediye aldı. Birkaç ay kullandım en son bitmesine yakın şarjını doldurdum ki 1 saatte doluyor, yatarken rahatsız etmesin diye (kişisel alışkanlık yüzük vs de takamıyorum) çıkardım çekmeceye koydum. Takribi 2 ay kullanmadım. Heveslenenince biraz elbisemle uyumlu bir saat olsun diye çekmeceden aldım ki düğmesine basmamla şarjı %27 idi. Taktığım zamanlarda da 1 saatte doldurunca 1 ay gidiyordu şarjı ama takınca telefondan Huawei Health ı yükledim baktım yeni update ler gelmiş güncelledim. Aşırı hızlı tükenmeye başladı. Normalde aktif kullanımda 1 ay giden hiç kullanmasan 2 ay kapanmayan cihaz şuan 2 günde %86 ya düştü. Update sorunlu şuan aşırı hızlı bitiyor şarjı ama temasal yönden muhteşem bir saat. Her kıyafet tipi ile uyumlu bir çok kadran mevcut. Umarım şarj sorununu da bir an önce çözerler.

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Ben trendden daha çok işlevselliğe bakıyorum. Kullanıcısı değilim fakat akrabamda var ve çok işlevsel aynı zamanda kaliteli olduğunu düşünüyorum . 2 hafta Batarya Ömrü , 3D Ekran Tasarımı ve ince bir saat . Sende bir incele tercih edilebilir bence . huawei watch gt 2 - huawei türkiye
peki honor magic watch 2 ile arasında ne farklar var videolar izledim bir kanal diyoki sadece dış tadarim degisik diger kanal magic watch 2 birkac fazla ozelligi varmis. diyor hangisini alıyım.
Bir de yanında bluetooht kulaklık almayi planliyorum yani sizin onerdiginiz var mi kulak içi slikonlu . 300 tl butçe . Çok teşekkürler cevaplar icin .

Son düzenleyen moderatör:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
peki honor magic watch 2 ile arasında ne farklar var videolar izledim bir kanal diyoki sadece dış tadarim degisik diger kanal magic watch 2 birkac fazla ozelligi varmis. diyor hangisini alıyım.
Bir de yanında bluetooht kulaklık almayi planliyorum yani sizin onerdiginiz var mi kulak içi slikonlu . 300 tl butçe . Çok teşekkürler cevaplar icin .

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
??
Mesaj otomatik birleştirildi:

niye ki ?
Gereksiz bir harcama bence 1000 tl bir akıllı saate vermek. Kenara koyup alacağın telefona büyük katkı sağlayabilirsin. 250 TL ye mi band 5 al geç.

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Gereksiz bir harcama bence 1000 tl bir akıllı saate vermek. Kenara koyup alacağın telefona büyük katkı sağlayabilirsin. 250 TL ye mi band 5 al geç.
bende çok kararsiz kalmıştım fakat 2 yıl sonra telefon alacağım . şu an bu akıllı saati alıp birde bluetooht kulaklık alıp 2 yılımı şarkılı müzikli geçiriceğim . Hayırlısı.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
bence hiç akıllı saat veya bileklik almamalı zaten bilekliğe para verilmez telefona gerçekten baya katkıda bulunmuş olur iphone 12 alır 2 sene sonra da bütçesi iyi olursa.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
bence hiç akıllı saat veya bileklik almamalı zaten bilekliğe para verilmez telefona gerçekten baya katkıda bulunmuş olur iphone 12 alır 2 sene sonra da bütçesi iyi olursa.
Bu arkadaş senin banlı olduğun zamanlardan belli bakıyor bana da soruyor. Kesin alacak bari ucuzunu alsın.