Bu konuyu okuyanlar

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Arkadaşlar Youtube kanalıma p30 pro ile video çekecektim fakat çektiğim videoyu bilgisayara attığımda video yürütülemiyor hatası veriyor ama telefonda düzgün bir şekilde açabiliyorum neden ki?
Sorun bilgisayar kaynaklı değildir çünkü adobe encoder dan uzantısını değiştirmeye kalktım fakat video formatı desteklenmiyor dedi premiere yüklemeye çalıştım yine hata verdi.
Yani dosyanın formatını ek kaynaklardan değiştiremiyorum telefondan düzeltmem lazım nasıl düzeltecem...
telefonda çektiğim videonun formatını felan değiştirebiliyor muyum / nereden?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Çektiğin video ve görsellerin ve ideolojik formatlarını dosyaları PC ye aktarmadan baktın mı?

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Telefonu bilgisayara bağladıktan sonra bilgisayar üzerinden telefondaki ilgili görseli bulup sağ tıklatın ve özelliklerden dosya uzantılarına bir bakın.
mp4 yazıyor ama bilgisayara aktardıp açmaya çalıştığımda eksik codex birleşeni diyor

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
mp4 yazıyor ama bilgisayara aktardıp açmaya çalıştığımda eksik codex birleşeni diyor
Şu programı bilgisayarına yükle ve bununla videoları açmaya çalış bakalım ne olacak.

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Şu programı bilgisayarına yükle ve bununla videoları açmaya çalış bakalım ne olacak.
Oldu beeee.
yaşasın okadar yardımcı oldunuz ki. aylardır çözememişitim iyiki u form var ya iyiki varsınız.
YouTuba sayenizde p30 pro vs s10lite kamera ve donanım karşılaştırması çekeceğim sizinde öneriniz varsa yazabilirsiniz bu youtube kanalım: Yiğit Yıldız
Tekrardan çoook teşekkürler

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Oldu beeee.
yaşasın okadar yardımcı oldunuz ki. aylardır çözememişitim iyiki u form var ya iyiki varsınız.
YouTuba sayenizde p30 pro vs s10lite kamera ve donanım karşılaştırması çekeceğim sizinde öneriniz varsa yazabilirsiniz bu youtube kanalım: Yiğit Yıldız
Tekrardan çoook teşekkürler
Rica ederim?

Reaksiyon puanı
8,023
Artık çoğu marka değişik kodlama yöntemlerine gitti depolama alanını azaltmak için bilginiz olsun. Sorunun çözülmüş iyi hadi hayırlı olsun ?