Huawei P20 Pro mu Xiaomi Mi 8 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Pace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese merhaba. Bu 2 telefondan biri almak istiyorum. Bunların arasında kaldım.

Huawei P20 Pro - 3500 Tl (20 ay daha garantisi var)
Xiaomi Mi 8 - 3200 ( KVK'lı sıfır cihaz)

Kamera, Batarya ve Ekran deneyimi benim için önemli. Oyun oynamıyorum. Daha çok sosyal medya ve telefon görüşmesi yapıyorum. Kamerayı da sık sık kullanıyorum.

3-4 sene kadar kullanacağım. Sizce hangisini almalıyım? Teşekkürler

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Bende mi 8 diye düşünüyordum fakat farklı forumlarda konusunu okuyunca biraz soğudum gibi. Kullanıcılar çok saçma sorunlar yaşıyor. Kimi donanımsal gibi yazılımsal sorunlar. Bu yüzden kararsızım. En basitinden kendi uygulamasının içinden bile reklam çıkıyormuş. Her güncellemenin daha kötü olduğunu söyleyenlerde var. Ayrıca garanti olayı bile belirsiz. Teknik destekleri Huawei ya da Apple gibi değil. Bu olaylar beni biraz P20 Pro' ya doğru itti.
Sen bakma öyle diyenlere abimde de xioami redmi 4x var hiç öle reklam falan çıktığını görmedim ve tam tersi şuan miui 10 kullanıyor çok daha iyi oldu telefon ve 1 ay öncede arkadaşım mi8 aldı çok memnun garanti konusunda da kvk garantili al senin için çok önemli ise garanti yoksaa normal al gitsin zaten telefonda kronik sorun yok aldığın ürün hatalı değilse sana 4yil sorun cikarmaz saçma sapan yorum yapıyorlar xioami yi cekemedillerinden ben kesinlikle öneririm

İPHONE UĞUR BJK

Profesör
Reaksiyon puanı
296
o kadar para verilip 2. el cihaz alınmaz mi 8 hatta bekle mi 9 çıksın fiyatı dahada ucuzlar

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
ikinci ele güvenmeyin mi 8 alın hemde sıfır ürün

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Herkese merhaba. Bu 2 telefondan biri almak istiyorum. Bunların arasında kaldım.

Huawei P20 Pro - 3500 Tl (20 ay daha garantisi var)
Xiaomi Mi 8 - 3200 ( KVK'lı sıfır cihaz)

Kamera, Batarya ve Ekran deneyimi benim için önemli. Oyun oynamıyorum. Daha çok sosyal medya ve telefon görüşmesi yapıyorum. Kamerayı da sık sık kullanıyorum.

3-4 sene kadar kullanacağım. Sizce hangisini almalıyım? Teşekkürler
Pp20 pro

Pace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mi 8 alındı. Teşekkürler.