Huawei p20 lite alınır mı?

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Ben olsam hiç bir Kirin 710'lu bir Huawei cihazını tercih etmem.
Biraz daha bekle bari Mate 30 Lite alırsın.

batuhanceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
47

batuhanceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Şu an satışta olan tek bir cihaz var. Oda Red Mi Note 7 ..
Ya da bulabilirsen Mi 8 Lite 6/128 modelini de tercih edebilirsin.
Sanırım Red mi note 7 alıcam 64 GB olanı birşey sorucam bu internette satılanlar 1.800 tl Ama vatan gibi mağazalarda 2.200 neden böyle acaba aralarında ne gibi fark var bilen söyleyebilirmi güvenemiyorum ama fiyat farkıda çok iyi.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben olsam hiç bir Kirin 710'lu bir Huawei cihazını tercih etmem.
Biraz daha bekle bari Mate 30 Lite alırsın.
Kirin 810'lu cihaz almak daha mantıklı umarım Honor 9x uygun bir fiyattan olması gereken bir fiyattan giriş yapar benim de telefona ihtiyacım var 5 sene boyunca aynı telefonu kullanmak nedir bilir misin usta ?

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Kirin 810'lu cihaz almak daha mantıklı umarım Honor 9x uygun bir fiyattan olması gereken bir fiyattan giriş yapar benim de telefona ihtiyacım var 5 sene boyunca aynı telefonu kullanmak nedir bilir misin usta ?
Her sene telefon değiştirilecek diye bi kanun mu var ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım Red mi note 7 alıcam 64 GB olanı birşey sorucam bu internette satılanlar 1.800 tl Ama vatan gibi mağazalarda 2.200 neden böyle acaba aralarında ne gibi fark var bilen söyleyebilirmi güvenemiyorum ama fiyat farkıda çok iyi.
Satıcısı HepsiBurada.com olan cihazı gönül rahatlığı ile alabilirsin.
Dediğin gibi mağazalarda daha pahalı.
Mağaza kirası, ıvırı zıvırı derken bu fiyat şişiyor. tabi bunun gibi 1-2 etken daha var

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,699
Kardeşim, sen milletin tırıvırısına bakma. Ben kullanıyorum P20 lite, gayet de memnunum. Şimdiye kadar donması kasılmasını görmedim. Performansından da, görüntüsünden de, malzeme kalitesinden de memnunum.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Kardeşim, sen milletin tırıvırısına bakma. Ben kullanıyorum P20 lite, gayet de memnunum. Şimdiye kadar donması kasılmasını görmedim. Performansından da, görüntüsünden de, malzeme kalitesinden de memnunum.
Bilinçsiz kullanıcı olarak boş yorumunu kendine sakla bence.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,699
Bilinçsiz kullanıcı olarak boş yorumunu kendine sakla bence.

Ben bilinçli kullanıcıyım da, siz kağıt üstü kullanıcısınız. Telefonu elinize almadan kağıt üstünde işlemcisi nedir, ram ne kadar bakıp güya yorum yapıyorsunuz.

Bak ben ne diyorum, KULLANIYORUM diyorum. Elimde telefon şu anda. Gayet memnunum. Değiştirmeyi de düşünmüyorum.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Ben bilinçli kullanıcıyım da, siz kağıt üstü kullanıcısınız. Telefonu elinize almadan kağıt üstünde işlemcisi nedir, ram ne kadar bakıp güya yorum yapıyorsunuz.

Bak ben ne diyorum, KULLANIYORUM diyorum. Elimde telefon şu anda. Gayet memnunum. Değiştirmeyi de düşünmüyorum.
Ben kullanılmaz demedim ki, o parayı ona vereceğine çöpe at daha iyi dedim. bu ikisi aynı şey mi ? Bunu idrak edemiyorsan zaten konuyu uzatmanın anlamı yok

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,699
Ben kullanılmaz demedim ki, o parayı ona vereceğine çöpe at daha iyi dedim. bu ikisi aynı şey mi ? Bunu idrak edemiyorsan zaten konuyu uzatmanın anlamı yok

Kardeş sen arıza mısın ergen misin nesin ya?!

Senin ne dediğinden banane. Bana bilinçsiz kullanıcı ve boş yorum yazmışsın, ben ona bakarım. Senin mesajlarının takipçisi de değilim. Senin dediğin kendine benimkisi kendime.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Her sene telefon değiştirilecek diye bi kanun mu var ?
öyle bir şey ima etmedim ki ben her sene telefon değiştiren biri değilim
ben yeni bir telefona keyfimden geçmiyorum gerçekten ihtiyacım olduğu için geçmek istiyorum
bir telefonun beni en fazla 5 sene götürmesi gerek

2200 zorlarsam 2300
ben yerinde olsam Honor 9x'i beklerdim dua et de 3000'den giriş yapmasın şahsen beklediğim bir telefon ve ben 2500'den girmesini bekliyorum ayrıca @<<Dkn nyz>> ustanın dediği gibi Lite telefon alınmaz yani şahsen ben almam

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Kardeş sen arıza mısın ergen misin nesin ya?!

Senin ne dediğinden banane. Bana bilinçsiz kullanıcı ve boş yorum yazmışsın, ben ona bakarım. Senin mesajlarının takipçisi de değilim. Senin dediğin kendine benimkisi kendime.

Ban yemiş zaten sallama hocam. Kardeşim de P20 Lite kullanıyor mavi renk olanını bende Mate 10 Lite kullanıyorum 10 numara cihazlar.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ban yemiş zaten sallama hocam. Kardeşim de P20 Lite kullanıyor mavi renk olanını bende Mate 10 Lite kullanıyorum 10 numara cihazlar.
O arkadaşa 5 senedir aynı telefonu kullanmak nedir bilir misin diyorum bana her yıl telefon değiştirilecek diye bir kanun mu var diyor sıkıntılı arkadaş ben de keyfimden istemiyorum herhalde ihtiyacım olduğu için değiştirmem gerek yoksa ben her yıl telefon değiştiren biri değilim dediğin gibi çok takmamak gerek

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
O arkadaşa 5 senedir aynı telefonu kullanmak nedir bilir misin diyorum bana her yıl telefon değiştirilecek diye bir kanun mu var diyor sıkıntılı arkadaş ben de keyfimden istemiyorum herhalde ihtiyacım olduğu için değiştirmem gerek yoksa ben her yıl telefon değiştiren biri değilim dediğin gibi çok takmamak gerek

Ban yemiş rahatlamış boşver.