Huawei p10 plus yerine s8 almalımıydım ?

Bu konuyu okuyanlar

murat oktar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çevremdeki insanlar p10 plus yerine s8 veya ıphone 7 almamı söyledi. ama ben p10 plusı kamera açısından seçtim. ve telefonumdan çok menmunum mermi gibi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPhone 7yi boşverin ama s8i denemeden konuşmayın
Bir amiral gemisinin kamerasından memnun olmaniz lazım zaten tabi istisna telefonlar çıkıyor orası ayrı mesele

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
S8 alabiliyorsanız zaten boşverin diğerlerimi. S8 hepsini tokatlar

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
çevremdeki insanlar p10 plus yerine s8 veya ıphone 7 almamı söyledi. ama ben p10 plusı kamera açısından seçtim. ve telefonumdan çok menmunum mermi gibi.
Denildiği gibi iphone 7 yi unutun da abi tamam eyvallah kamerası iyi güzel hadi 128 gb depolama ve 6gb ram de iyi ama s8 alabilecek paran vardı ve huawei p10 plus aldın hem kameraları arasında fark yok bence keşke öncesinde foruma sorsaydın belki yeni aldıysan satıp ekleyerek s8 alabilirsin ama sen bilirsin

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Arada teleskopla bakılınca görünebilecek kadar fark ya vardır ya da yoktur. Artık her marka aynı özellikleri piyasaya sürüyor. 2 bin tl den fazla para vermeyin telefona. Aldığınız telefonu da 4 5 sene kullanın. Çalıştığım firmanın ayda 70 bin tl alan genel müdürünün cebinde galaxy s2 yi görünce kendimi çek ettim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arada teleskopla bakılınca görünebilecek kadar fark ya vardır ya da yoktur. Artık her marka aynı özellikleri piyasaya sürüyor. 2 bin tl den fazla para vermeyin telefona. Aldığınız telefonu da 4 5 sene kullanın. Çalıştığım firmanın ayda 70 bin tl alan genel müdürünün cebinde galaxy s2 yi görünce kendimi çek ettim.
S8in kamerada p10 plusdan farkedilir derecede daha iyi olduğunu düşünsemde gerisine katılıyorum

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
S8in kamerada p10 plusdan farkedilir derecede daha iyi olduğunu düşünsemde gerisine katılıyorum

Hocam emin ol 200 300 tl lik bir kompakt fotoğraf makinesi etmez hiç biri. Şuan tatildeyim ve herkesin cebinde en kötü galaxy s6 var ama fotoğraf çekileceğimiz zaman gözler direk benim Canon sx260 ı arıyor. Kimse telefona yönelmiyor bile. Sebebi de zoom olayı. Telefonla zoom yapınca 3310 la çekmişsin gibi çıkıyor :). Zoom yapmazdan da her zaman istediğin yerde olamıyorsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam emin ol 200 300 tl lik bir kompakt fotoğraf makinesi etmez hiç biri. Şuan tatildeyim ve herkesin cebinde en kötü galaxy s6 var ama fotoğraf çekileceğimiz zaman gözler direk benim Canon sx260 ı arıyor. Kimse telefona yönelmiyor bile. Sebebi de zoom olayı. Telefonla zoom yapınca 3310 la çekmişsin gibi çıkıyor :). Zoom yapmazdan da her zaman istediğin yerde olamıyorsun.
Hocam sensörler kompakt makine boyutunda geldi aslında zoom sorununun sebebi telefonların fotoğrafları fazla işlemesi
Zoom sorunu lensle çözülür gibi
Yoksa Compact makinelerden daha iyi telefonlar var

Son düzenleyen moderatör: