Huawei P10 lite ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Hym

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Selam arkadaşlar,

Geçen haftaya kadar kullanmış olduğum P10 lite telefonumun pili ölüp,sarj almamaya başlayınca batarya sipariş edip kendim değiştirdim.Videolardan da izliye izliye sakince hiç bir yerine zarar vermeden değiştirdim.Şuan sarj alıyor ve telefon açılıyor(başka telefon ile arayabiliyorum.),fakat ekrana görüntü gelmiyor.Kilit tuşuna bastığımda ekrana ışık geliyor ama görüntü,renk hiç bir belirti yok.Sadece ekran açılcakmış gibi tepki veriyor.

Sorun nerede olabilir ?

Bilgili arkadaşlardan fikir edinmek amaçlı konu açıyorum.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Bozmuşsunuz. Temassızlık da olabilir, ekran zarar görmüş de olabilir ana kartta da sorun olabilir. En iyisi servis ya da telefoncuya götürün.

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Selam arkadaşlar,

Geçen haftaya kadar kullanmış olduğum P10 lite telefonumun pili ölüp,sarj almamaya başlayınca batarya sipariş edip kendim değiştirdim.Videolardan da izliye izliye sakince hiç bir yerine zarar vermeden değiştirdim.Şuan sarj alıyor ve telefon açılıyor(başka telefon ile arayabiliyorum.),fakat ekrana görüntü gelmiyor.Kilit tuşuna bastığımda ekrana ışık geliyor ama görüntü,renk hiç bir belirti yok.Sadece ekran açılcakmış gibi tepki veriyor.

Sorun nerede olabilir ?

Bende P10 lite kullanıyorum, , siz muhtemelen anakarta hasar verdiniz, huawei destek ile görüşün

Payidar12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Selam arkadaşlar,

Sorun nerede olabilir ?

Kardeşim büyük ihtimalle ekrana çıkarma esnasında zarar vermişsin maalesef servisten başka çaren yok