Soru Huawei P 20 Lite Güncelleme Gelecek mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Cometr

Asistan
Çoğu sitede gelecek diyor ama tam olarak netlik kazanmadı p20 lite kullanan arkadaşlar bu konu hakkında bilgi verebilir mi?

Cometr

Asistan
Bu zamana kadar gelmediyse bu saatten sonra hiç gelmez bence hiç boşuna bekleme en kısa zamanda elden çıkar
Huawei alacaksan amiral gemisi alacaksın orta segmenti alınmaz
Arkadaşlar konuyu görmüşken ben de bir soru sorayım. Şebeke sorunu yaşayan var mı bu telefonda?
Ben şu zaman kadar hiç yaşamadım daha.
Bu zamana kadar gelmediyse bu saatten sonra hiç gelmez bence hiç boşuna bekleme en kısa zamanda elden çıkar
Huawei alacaksan amiral gemisi alacaksın orta segmenti alınmaz
İphone geçmeyi düşünüyorum.

EmreGndmr

Asistan
Bana (Anneme) Android 9 bile gelmedi.Telefonu bir yakınımızdan kullanmıyor diye almıştık.Sanırım telefon öncesinde root işlemi görmüş.Telefon hala Android 8'de

Webhead

Profesör
Bana (Anneme) Android 9 bile gelmedi.Telefonu bir yakınımızdan kullanmıyor diye almıştık.Sanırım telefon öncesinde root işlemi görmüş.Telefon hala Android 8'de
Hocam Huawei alıyorsan zaten amiral gemisi alacaksın orta segmenti özellikle P serisinin Lite'ı üvey evlat gibidir gerçi Mate 20 Lite Android 10 ile EMUI 10 aldı orası ayrı konu ama Mate 10 Lite EMUI 9 ve Android 9'u bile alamadı sırf bu yüzden Lite önermiyorum

EmreGndmr

Asistan
Hocam Huawei alıyorsan zaten amiral gemisi alacaksın orta segmenti özellikle P serisinin Lite'ı üvey evlat gibidir gerçi Mate 20 Lite Android 10 ile EMUI 10 aldı orası ayrı konu ama Mate 10 Lite EMUI 9 ve Android 9'u bile alamadı sırf bu yüzden Lite önermiyorum
Zaten satın alma anlamındaki almadan bahsetmiyorum.Hediye verme gibi olanından bahsediyorum.Bana kalsa Huawei'nin hiçbir modelini almam.Arayüzü ve kullanımı hiç rahat ve güzel gelmemesi dışında zaten uygun fiyatlı telefonu çok az,varsa bile Lite veya Smart modelleri bunlar.Zaten Google hakkında her zaman bir tehdit var.Huawei alınmaz...
Xiaomi kraldır gerisi yalandır :D

Webhead

Profesör
Zaten satın alma anlamındaki almadan bahsetmiyorum.Hediye verme gibi olanından bahsediyorum.Bana kalsa Huawei'nin hiçbir modelini almam.Arayüzü ve kullanımı hiç rahat ve güzel gelmemesi dışında zaten uygun fiyatlı telefonu çok az,varsa bile Lite veya Smart modelleri bunlar.Zaten Google hakkında her zaman bir tehdit var.Huawei alınmaz...
Xiaomi kraldır gerisi yalandır :D
Bir de OnePlus kraldır
Xiaomi'nin global versiyonunda kendi telefon ve mesajlar uygulaması yerine Google'unkileri kullanması gıcığıma gidiyor neyseki kaldırmanın yolunu buldum sadece MI hesabı ve laptop gerekli :)

EmreGndmr

Asistan
Bir de OnePlus kraldır
Xiaomi'nin global versiyonunda kendi telefon ve mesajlar uygulaması yerine Google'unkileri kullanması gıcığıma gidiyor neyseki kaldırmanın yolunu buldum sadece MI hesabı ve laptop gerekli :)
Bende halen Mi Mesaj ve Mi arama var (ki adları buysa).Herhangi bir değişme olmadı?
En son güncellemeyle mi geldi?Geldiyse telefonum zaten güncel...
(Mi 9T)

Webhead

Profesör
Bende halen Mi Mesaj ve Mi arama var (ki adları buysa).Herhangi bir değişme olmadı?
En son güncellemeyle mi geldi?Geldiyse telefonum zaten güncel...
(Mi 9T)
Redmi Note 8 ve sonraki cihazlar için geçerli bizlik bir durum değil
Hayır en son güncelleme ile gelmedi RN8 Pro aldın diyelim kurulumu yaptın ana ekranda direk google arama ve mesajlar uygulaması var ikonlarından anlarsın zaten
Benim Mİ9T de güncel fakat 2 aydır ablamda geldiği zaman telefonu geri alacam

stat counter