Huawei mi? Oneplus mı?

saniko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar,

Mate10 pro almayı düşündüm ama çok pahalı mate 10 lite ile arasında çok fark var mı değer mi o paraya?
Diğer seçeneğim ise oneplus 5t

Benim için önemli olan kamera,çok sık telefon değiştirmeyi sevmediğim için uzun süre kullanım, pil ömrü , performans ve telefonla ilgili bir sıkıntı yaşadığımda servis sorunu yaşamamak.
Ayrıca şuana kadar hepsiburada üzerinden teknoloji alışverişi yapmadım vatan teknosa gibi yerlerden almaktansa hepsiburada üzerinden almak daha mı iyidir? Fiyatlara baktığımda daha uygun gözüküyor sıkıntı yaşanır mı?

Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Selam arkadaşlar,

Mate10 pro almayı düşündüm ama çok pahalı mate 10 lite ile arasında çok fark var mı değer mi o paraya?
Diğer seçeneğim ise oneplus 5t

Benim için önemli olan kamera,çok sık telefon değiştirmeyi sevmediğim için uzun süre kullanım, pil ömrü , performans ve telefonla ilgili bir sıkıntı yaşadığımda servis sorunu yaşamamak.
Ayrıca şuana kadar hepsiburada üzerinden teknoloji alışverişi yapmadım vatan teknosa gibi yerlerden almaktansa hepsiburada üzerinden almak daha mı iyidir? Fiyatlara baktığımda daha uygun gözüküyor sıkıntı yaşanır mı?

Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum
Alabilecek durumun varsa mate 10pro yoksa oneplus 5t

M

Murat Burç

SDN Okuru
5T, Mate 10 Liteyi gömer. Lite ile Pronun alakası yok. Düz mate 10 ile mate 10 Pro amiral.
Kamerası konusunda da 5T kamerası şahsen mate 10a çok yakın bence. Bir kisi forumda mate 10dan 5tye geçti arka kamera 1 tık mate 10un gerisinde ön kamera ise mate 10un önünde demişti mate 10 diyorum mate Pro ile kamerası aynı olan. Lite değil. 5T al geç
Pro alma durumun varsa zaten git Note 8 al S9 al OnePlus 6 bekle

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
kamera odaklı ise op5t ve mate 10 lite tavsiye etmiyorum mate 10 pro pahalı geldiyse p20 lite kamerasını denedim çok güzel ve parası 2200 e kadar bulunabiliyor

saniko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5T, Mate 10 Liteyi gömer. Lite ile Pronun alakası yok. Düz mate 10 ile mate 10 Pro amiral.
Kamerası konusunda da 5T kamerası şahsen mate 10a çok yakın bence. Bir kisi forumda mate 10dan 5tye geçti arka kamera 1 tık mate 10un gerisinde ön kamera ise mate 10un önünde demişti mate 10 diyorum mate Pro ile kamerası aynı olan. Lite değil. 5T al geç
Pro alma durumun varsa zaten git Note 8 al S9 al OnePlus 6 bekle
Mate 10 demek istemiştim aslında ama düzeltme yapamadım : )
Pro çok fazla geliyor o yüzden şuan mate 10 ve 5t ağır basmaya başladı

saniko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
kamera odaklı ise op5t ve mate 10 lite tavsiye etmiyorum mate 10 pro pahalı geldiyse p20 lite kamerasını denedim çok güzel ve parası 2200 e kadar bulunabiliyor
Ne alaka? Kıytırık P20 Liteden net daha iyidir 5T varken P20 Lite hava gazı. Düz mate 10 yerine de 5T tercih edilir

yilmaztaner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mate 10 Pro bir arkadaşımda var çok memnun kamerası da iyi ikisi arasında bir seçim yapacak olsun ben onu tavsiye ederdim.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,436
Sorduğun soruya cevabım Mate 10 Pro'dur.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Mate 10 Pro dan değil Mate 10 dan bahsederek düzeltmiş arkadaş cevabının ona göre yorum yaparsak (5T vs Mate 10);
5T arka kamerada bir tık gerisinde mate 10 un fakat ön kamerada çok daha iyi mate 10 dan
ve birde video performansında 5T eis ile çok daha iyi performans veriyor..