Huawei matebook 13

Bu konuyu okuyanlar

Herkese selam almayı düşündüğüm bilgisayarın linki bu:https://www.hepsiburada.com/huawei-...gisayar-p-HBV00000TJ2G8?magaza=Huawei Türkiye

ELektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim ve tasarım olarak çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum.Kullanacağım programlar c,c#,phyton,java,autocad vs gibi yazılım dilleryle uğraşacağım.Oyun oynamıyorum bu bilgisayar herhangi bir sorun çıkarır mı?Yeterli gelir mi?Fikirerinizi öğrenmek isterim.Teşekkürler

KamtariR

Profesör
bu pc güzel bir pc, ben de bundan alacaktım, çok araştırdım.

benim için olumsuz yanları: üzerinde sadece 1 adet type-c girişi var, usb portu vb diğer portların hiçbiri yok, sadece 1 tane type-c. ek aparatlar ile uğraşmak istemediğim için almadım.

vazgeçmemin diğer sebebi, aynı paraya daha kaliteli notebooklar var, ben lenovo aldım mesela, özellikleri daha iyi, 3.1 usb portu var 2 tane vs vs..

bu pc güzel bir pc, ben de bundan alacaktım, çok araştırdım.

benim için olumsuz yanları: üzerinde sadece 1 adet type-c girişi var, usb portu vb diğer portların hiçbiri yok, sadece 1 tane type-c. ek aparatlar ile uğraşmak istemediğim için almadım.

vazgeçmemin diğer sebebi, aynı paraya daha kaliteli notebooklar var, ben lenovo aldım mesela, özellikleri daha iyi, 3.1 usb portu var 2 tane vs vs..
haklı bir sebep ama aldığım zaman dönüştürücü port yanında geliyor diye biliyorum.Cevabınız için teşekkürler port benim için sorun değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeterli olur. Alınabilir
teşekkürler

SDN Son Haberler

Son mesajlar