Huawei Mate 9 Pro kullanan var mı? Isınıyor mu?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
O telefonu da alabilirim bataryasından dolayı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu bataryası S7 Edge'den daha iyi değil ki?
FHD ekranlı Mate 9, S7 Edge'den fark yiyor 2K ekranlı Mate 9 Pro'dan nasıl bir şarj ömrü bekliyorsun aktif kullanımda?
Mate 9 aktif kullanımda 3000 mahlık S8'den bile fark yiyor.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
O telefonu da alabilirim bataryasından dolayı.
Senin kafan biraz fazla karışmış en iyisi sen ne yap biliyormusun butun telefonları sırasıyla alt alta yaz
G6
S8
Xzp
U11
Op5
Mi6
Gibi neyse sonra hepsinin internetteki testlere gore ozelliklere gore yavas yavas ele yani sole bak g6 icin konusacam
Herkes 64 gb depolama sunuyorken sende niye 32 var ele
Neden herkes yeni islemci kullanirken sende eskisi var ele
Bu kameralari bu kadar kotu yapmak icin cok mu ugrastiniz ele
Bu igrenc derecedeki kalinligi ve kronik sorun ihtimalini ne yapacagiz zaten berbat bir teknik servisi var ele
Misal yani bole bole eleye eleye sana en yakin telefonu bul arastirirken testleri izle not tut filan biraz abarttin diyebilirsin ancak j7 kullanan biri olarak kesinlikle bir amiral gemisi alacaksam ben en az 3 sene kullanacagim icin cok dikkat ederdim ha birde unutma bu yeni modellerin cikmasini bekle hepsini birden kiyasla ozellikle v30 u cok heyecanla bekliyorum ins lg kendini duzeltir

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Senin kafan biraz fazla karışmış en iyisi sen ne yap biliyormusun butun telefonları sırasıyla alt alta yaz
G6
S8
Xzp
U11
Op5
Mi6
Gibi neyse sonra hepsinin internetteki testlere gore ozelliklere gore yavas yavas ele yani sole bak g6 icin konusacam
Herkes 64 gb depolama sunuyorken sende niye 32 var ele
Neden herkes yeni islemci kullanirken sende eskisi var ele
Bu kameralari bu kadar kotu yapmak icin cok mu ugrastiniz ele
Bu igrenc derecedeki kalinligi ve kronik sorun ihtimalini ne yapacagiz zaten berbat bir teknik servisi var ele
Misal yani bole bole eleye eleye sana en yakin telefonu bul arastirirken testleri izle not tut filan biraz abarttin diyebilirsin ancak j7 kullanan biri olarak kesinlikle bir amiral gemisi alacaksam ben en az 3 sene kullanacagim icin cok dikkat ederdim ha birde unutma bu yeni modellerin cikmasini bekle hepsini birden kiyasla ozellikle v30 u cok heyecanla bekliyorum ins lg kendini duzeltir
Telefonu degistirmessem kafayi yicem ben