Huawei kendi işletim sistemini geliştiriyor!

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
Son zamanlarda gelen söylentiler, Huawei‘nin kendi mobil işletim sistemini geliştirdiğini işaret ediyordu. Bugün Huawei Ürün Başkan Yardımcısı Bruce Lee, Weibo üzerinden bazı açıklamalar yaptı. Yaptığı açıklamada söz konusu iddiaların doğru olduğunu belirten Lee, Android‘e alternatif işletim sisteminin ‘geliştirilme aşamasında‘ olduğunu belirtti. Huawei işletim sistemi ile alakalı bilinenler haberimizde! Huawei P30 Lite tanıtılmadan satışa sunuldu! Huawei […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Koskoca Microsoft bile kendine yer bulamadı...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Huawei'in bu hırsını taktir etmek lazım.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Huawei güzel bir işletim sistemi sunmasa bile ilk aşamada deneyenlerden biri olabilirim. Alternatifler üretebilmeli medeniyet...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Hırstan daha çok bu konuya eğilmek durumundalar amerikanın büyük çaplı bir ambargosu olması durumunda ne yapacaklar?
Ambargo konusu henüz kişisel. Huawei kendini korumak için bu teknoloji tutkunluğuna sımsıkı tutunmayı başarmaya çalışıyor.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Koskoca Microsoft bile kendine yer bulamadı...

Microsoftu anlamak çok güç. Dayatmacı tarafı ağır bastığı için bazı alanlarda ilerleyemedi. Geçenler de İnternet Explorer yerine gelen Edge tarayıcı da resmen yalvarır tarz da varsayılan yap diyor, neden vazgeçildiğini öğrenmek için anket vs. oluşturmuşlar.
Anlaşılan Microsoft kendi içinde fazla sıkboğaz bir yönetime sahip. Ders alma diye bir şey yok.
Herşeyi geçtim. Windows 7 ile şeffaf pencereleri sunan bir firmanın bunu Apple IOS a kaptırması tamamen rezilik.