Huawei gt2 pro vs Samsung Gear s3

Bu konuyu okuyanlar

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Arkadaşlar Samsung s10lite telefon kullanıyorum ve bir akıllı saat almayı düşünüyorum bu iki saatin de fiyatı aynı elbette pil performansı yazılım olarak felan Huawei daha iyi ama kullandığım telefon Samsung olduğundan uyumlu olsun diye Samsung saat düşünüyorum kullanım amacı da kan nabız oksijen felan sıtandart ölçümler zaten 2 sinin özellikleri nerdeyse aynı spor çok yapan birisi değilim spor etkinlikleri aşırı derece önemli değil sizce hangisi nedeni ile yazarsanız sevinirim. Bide bu saatlerden herhangi biri Google asistanı destekliyor mu?

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Arkadaşlar Samsung s10lite telefon kullanıyorum ve bir akıllı saat almayı düşünüyorum bu iki saatin de fiyatı aynı elbette pil performansı yazılım olarak felan Huawei daha iyi ama kullandığım telefon Samsung olduğundan uyumlu olsun diye Samsung saat düşünüyorum kullanım amacı da kan nabız oksijen felan sıtandart ölçümler zaten 2 sinin özellikleri nerdeyse aynı spor çok yapan birisi değilim spor etkinlikleri aşırı derece önemli değil sizce hangisi nedeni ile yazarsanız sevinirim. Bide bu saatlerden herhangi biri Google asistanı destekliyor mu?
Öncelikle Merhaba Hocam Bende Almayı Düşünüyorum Fakat Az Beklemenizi Tavsiye Ederim Vodafone Artık E-Sim Teknolojisini Ülkemizde Kullanıma Sundu Yakında Diğer Operatörler Adım Atabilirler O Yüzden Bekleyin Yakın Süreçte E-Sim Destekleyen Akıllı Saatler Piyasaya Giricek Fiyat Farkları Muhtemelen 250-450 TL Olucak Yani Yeni Teknoloji Çok Az Bir Fiyat Farkı İle Yaklaşırken Standart Bluetooth Bir Saat Almak Mantiksiz Olur Ama Ben Yinede Alicam Diyorsaniz Telefonunuzun Samsung Cihazi Olduğunu Dikkate Alarak (Watch Active 2,Galaxy Watch,Gear S3 Frontier) Modellerini Öneririm Aldığınız Saatte Bir Samsung Ürünü Olursa Wearable İle Düzgün Çalışıcağından Hem Optimize Bir Kullanım Sağlar Hemde Rahatça Güncellemelere Erişebilirsiniz [emoji108]

Sezzero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung'un saatleri güzel ancak satış sonrası teknik desteği rezalet. Destek bilişim diye bir firmayla çalışıyorlar ve 1500tl lik saatin servisine 2000 tl fatura çıkarıyorlar. Suya dayanıklı dedikleri saate sıvı teması ve yetkisiz servis müdahalesi deyip garanti dışında bırakıyorlar ve hiçbir sey gelmiyor elinden. Tecrübeyle sabittir. Samsung mu? Uzak dur.