Huawei fan boyları

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381
Bi ara 7'den 70'e herkesin elinde Huvayii(!) vardı ne oldu onlara ? :D
Valla ortada yoklar. Fiyatlr ilk aşırı arttığında bir anda herkes adını okuyamadıkları huvayi (!) markasına geçti. Şimdi herkes çok iyi diyor! Yani aslında o herkes fanları. Diğerleri çok kötü Google yok leş diyor.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
?

SYtlXn.jpg

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Hatta 710F var ya çıkacak ola 875'ten bile daha iyi. (!)
oysaki 710f 710dan daha kötü yani sd855den daHa iYi taAm mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence en kanserleri xiaomi fanları bence arayüzü huawei kadar akıcı değil çünkü huaweinin arayüzü BOMBOŞ.Ama xiaomide biraz dahs fazla özellik var diye biliyorum.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bunu her markanın fanları için yapacağımı söylemiştim çünkü sadece Apple'ı gömüp onun fanlarına laf atmak pek de hoş olmazdı.

Konu: P40 Pro
Konuyu açan Huawei fanı: Evet, p40 pro aldım yakında gelir, neyse p40 pro sizin zannettiğiniz gibi kötü değil, Huawei çok iyi, HMS çok iyi bilmeden konuşmayın
Ben: Neden onu aldınız? Yazık paranıza. Şimdi APK ile uğraşacaksınız. Ama neyse sizin de bir bildiğiniz vardır. Sonuçta sizin paranız. Hayırlı olsun
Huawei fanı: Bilmeden konuşma. Cahil. Huawei çok iyi bir kere

Öneri isteyen: 3000-35000 arası bütçeye ne önerirsiniz?
Huawei fanı: Kesinlikle p40 lite daha iyisi yok, inanılmaz bir telefon
Ben: Ama alan kişi Apk ile uğraşmak istemeyebilir
Huawei fanı: Ya Huawei bir kere başlı başına bir teknoloji şirketi TAMAM MI?!
Ben: Yani?

Öneri isteyen: Bütçe sınırım yok, bir kere para verip uzunca kullanmak istiyorum. Benim için kamera ve performans önemli
Ben: Android için, Oneplus 8 pro, S20 ultra veya find x2 öneririm. IOS için 11 pro max öneririm. P40 pro da var ama APK ile uğraşmak istemeyebilirsiniz.
Huawei fanı: Cahil, performans demiş, kamera demiş. Günümüzün en iyi kameralı telefonu p40 pro tamam mı? DXOMARK'a bak görürsün. Herkes en iyi kameralı telefon diyor sen kullanmadan kötü diyorsun. Performansı da en iyisi kirin işlemciler çok iyi. P40 pro çok iyi!
Ben: P40 pro sadece fotoğrafta çok iyi video ve geri kalan şeylerde kötü. Ve google servisleri de yok. Ama ona rağmen çok pahallı. Ben o yüzden önermiyorum. Ayrıca DXO MARK güvenilir bir platform değil
Huawei fanı: Ya cahil, P40 pro o dediğin tüm cihazlarda daha iyi. Günümüzde P40 pro'dan iyisi yok!

Öneri isteyen: P40 pro alınır mı?
Ben: Eğer fiyatı biraz daha uygun olsa idi alınırdı ama o fiyatı hak etmediğini düşünüyorum. Ses, video vb. eksikleri var. Özellikle de google'ın olmaması büyük eksik. S20 ultra veya oneplus 8 pro öneririm.
Huawei fanı: P40 pro alınır çok iyi bir cihaz. Kesinlikle alınır. Alınmaz diyenleri umursamayın bilmeden konuşuyorlar.

Öneri isteyen: P40 lite alacağım ama ?
Ben: Almanızı önermem. Tama özellikler nispeten iyi ama Google büyük bir eksik.
Huawei fanı: Ben kullanıyorum harika bir cihaz. Google'ın eksikliğini hissettirmiyor bir kere. Sıkıntısız. Ben kurdum hepsini sıkıntısız çalışıyor. Kullanmayanlar konuşuyor bileden yine
Ben: Sıkıntısız çalışmasına bir şey demedim. Ama siz de öyle bir anlatmışsınız ki gören Google var zannedecek. Ne derseniz deyin Google büyük bir eksik. Hem HMS daha tam olmadı hala eksik şeyler var. Mesela bankacılık uygulamaları birer APK. Pek güvenilir değil.
Huawei fanı: Her şey var bir kere, sıkıntısız. Ben hiç zorluk çekmedim hepsini kurdum ve bir daha uğraşmadım. Bankacılık uygulamalarında sıkıntı yok. Bilmeden konuşmayın.

Öneri isteyen: Nova 5T nasıl?
Ben: Önermem. İşlemcisi güçlü ama ger kalan özellikleri ve özelliklerinin verdiği performans pek de başarılı değil.
Huawei fanı: NE!!!!???????
Huawei fanboyu olup markayı duzgun telaffuz edemeyen var hocam Hawai Huai diyen var

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Bunu her markanın fanları için yapacağımı söylemiştim çünkü sadece Apple'ı gömüp onun fanlarına laf atmak pek de hoş olmazdı.

Konu: P40 Pro
Konuyu açan Huawei fanı: Evet, p40 pro aldım yakında gelir, neyse p40 pro sizin zannettiğiniz gibi kötü değil, Huawei çok iyi, HMS çok iyi bilmeden konuşmayın
Ben: Neden onu aldınız? Yazık paranıza. Şimdi APK ile uğraşacaksınız. Ama neyse sizin de bir bildiğiniz vardır. Sonuçta sizin paranız. Hayırlı olsun
Huawei fanı: Bilmeden konuşma. Cahil. Huawei çok iyi bir kere

Öneri isteyen: 3000-35000 arası bütçeye ne önerirsiniz?
Huawei fanı: Kesinlikle p40 lite daha iyisi yok, inanılmaz bir telefon
Ben: Ama alan kişi Apk ile uğraşmak istemeyebilir
Huawei fanı: Ya Huawei bir kere başlı başına bir teknoloji şirketi TAMAM MI?!
Ben: Yani?

Öneri isteyen: Bütçe sınırım yok, bir kere para verip uzunca kullanmak istiyorum. Benim için kamera ve performans önemli
Ben: Android için, Oneplus 8 pro, S20 ultra veya find x2 öneririm. IOS için 11 pro max öneririm. P40 pro da var ama APK ile uğraşmak istemeyebilirsiniz.
Huawei fanı: Cahil, performans demiş, kamera demiş. Günümüzün en iyi kameralı telefonu p40 pro tamam mı? DXOMARK'a bak görürsün. Herkes en iyi kameralı telefon diyor sen kullanmadan kötü diyorsun. Performansı da en iyisi kirin işlemciler çok iyi. P40 pro çok iyi!
Ben: P40 pro sadece fotoğrafta çok iyi video ve geri kalan şeylerde kötü. Ve google servisleri de yok. Ama ona rağmen çok pahallı. Ben o yüzden önermiyorum. Ayrıca DXO MARK güvenilir bir platform değil
Huawei fanı: Ya cahil, P40 pro o dediğin tüm cihazlarda daha iyi. Günümüzde P40 pro'dan iyisi yok!

Öneri isteyen: P40 pro alınır mı?
Ben: Eğer fiyatı biraz daha uygun olsa idi alınırdı ama o fiyatı hak etmediğini düşünüyorum. Ses, video vb. eksikleri var. Özellikle de google'ın olmaması büyük eksik. S20 ultra veya oneplus 8 pro öneririm.
Huawei fanı: P40 pro alınır çok iyi bir cihaz. Kesinlikle alınır. Alınmaz diyenleri umursamayın bilmeden konuşuyorlar.

Öneri isteyen: P40 lite alacağım ama ?
Ben: Almanızı önermem. Tama özellikler nispeten iyi ama Google büyük bir eksik.
Huawei fanı: Ben kullanıyorum harika bir cihaz. Google'ın eksikliğini hissettirmiyor bir kere. Sıkıntısız. Ben kurdum hepsini sıkıntısız çalışıyor. Kullanmayanlar konuşuyor bileden yine
Ben: Sıkıntısız çalışmasına bir şey demedim. Ama siz de öyle bir anlatmışsınız ki gören Google var zannedecek. Ne derseniz deyin Google büyük bir eksik. Hem HMS daha tam olmadı hala eksik şeyler var. Mesela bankacılık uygulamaları birer APK. Pek güvenilir değil.
Huawei fanı: Her şey var bir kere, sıkıntısız. Ben hiç zorluk çekmedim hepsini kurdum ve bir daha uğraşmadım. Bankacılık uygulamalarında sıkıntı yok. Bilmeden konuşmayın.

Öneri isteyen: Nova 5T nasıl?
Ben: Önermem. İşlemcisi güçlü ama ger kalan özellikleri ve özelliklerinin verdiği performans pek de başarılı değil.
Huawei fanı: NE!!!!???????
Yalçı anımsatıyor. Ama o Samsung fanboyuydu sanki.

Ben 23 Pro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aga Huawei kraldır gerisi yalandır benim tel Huawei P 40 Lite E ve çok memnunum ocak ayında app gallerye pubg geliyor? yavaş yavaş yeniden tüm uygulamaları ekliyor

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
APK 5 sn. icinde kurulan bir sey degil mi yahu?
APK bir nimet.

Bu Android'in en buyuk avantajlarindan biri.
Sonucta İPA kurmak kadar cok cok ugrastirici ve cok cok kisitli beter bir sey degil.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Huawei iyi marka evet, ama Google yok diye de alınmamazlık yapılmaz, Huawei'nin tek sıkıntısı ucuz telefonları iyi değil P40 Lite falan IPS ile geliyor ve pahalı oluyorlar, yoksa Huawei çok satardı