Huawei cihazlarının 2021’de google desteği alacağı söylentisi

Bu konuyu okuyanlar

mmertyksl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostlar merhabalar,
Reddit ve daha bir çok forum sitesinde huawei’nin google servislerini geri almak için çaba sarfettiği söyleniyor. Sizce Amerika ambargoyu kaldırıp buna izin verir mi? Ve eğer bu olursa Huawei gerçekten söylendiği gibi rakipsiz bir cihaz mı olur?
Bunun yanında google olmasa bile huawei yoluna devam edebilir mi?

bsgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Huaweı google olmadan piyasada iyi yer edeceğini düşünmüyorum. Ama Google ile tekrar anlaşırlarsa piyasada oldukça iyi yer edinir. Benim görüşüm uzun bir süre yolları ayrı devam ederler.

mmertyksl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huaweı google olmadan piyasada iyi yer edeceğini düşünmüyorum. Ama Google ile tekrar anlaşırlarsa piyasada oldukça iyi yer edinir. Benim görüşüm uzun bir süre yolları ayrı devam ederler.

Huawei kendi store’u için çok çalışıyor diye biliyorum ancak kendi kullanıcılarını bu anlamda tam memnun edebilmiş değil henüz. Googlesız alınmaz gibi. Hele o paralara

pacmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Zaten google a artık gerek kalmamış vaziyette . Tüm uygulamarı açan bir app ları var eksikleri olabılır tamamlandıkca çok daha iyi olacaklarını düşünüyorum .

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
Dostlar merhabalar,
Reddit ve daha bir çok forum sitesinde huawei’nin google servislerini geri almak için çaba sarfettiği söyleniyor. Sizce Amerika ambargoyu kaldırıp buna izin verir mi? Ve eğer bu olursa Huawei gerçekten söylendiği gibi rakipsiz bir cihaz mı olur?
Bunun yanında google olmasa bile huawei yoluna devam edebilir mi?
Ambargo kalkmasa bile microsoft'ta olduğu gibi google izin çıkabilir. Huawei google olmasa da zaten şuan yoluna devam ediyor bir yıldır kendi uygulama mağazalarına ciddi yatırım yaptılar gelişmeye devam ediyor sürekli.

Reaksiyon puanı
8,024
Huawei çalışanları gelip şu anki halini övmemiş hayret. Huawei konularında sürekli AppGallery övüyorlardı.