Huawei Bildirim Açık Olduğu Halde Bildirim Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

BurakBy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba telefonum huawei matr 40 pro instagram bildirimlerim açık uygulama içi olsun ayarlar olsun bi sorun yok ama mesaj bildirimleri gelmiyor biri takip isteği atıncs yorumda bahsedince vs geliyor ama sadece mesaj bildirimi gelmiyor geç değil hiç gelmiyor yardım edermidiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

instagram aeroda indirdim ondada bildirim gelmiyor bilgisayardan instagrama girincr bilgisayara geliyor sorunu anlamadım

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Merhaba telefonum huawei matr 40 pro instagram bildirimlerim açık uygulama içi olsun ayarlar olsun bi sorun yok ama mesaj bildirimleri gelmiyor biri takip isteği atıncs yorumda bahsedince vs geliyor ama sadece mesaj bildirimi gelmiyor geç değil hiç gelmiyor yardım edermidiniz.

instagram aeroda indirdim ondada bildirim gelmiyor bilgisayardan instagrama girincr bilgisayara geliyor sorunu anlamadım
ayarlara girip uygulumudan instgrama girip mesaj ve bildirim sesini acıkmı kapalımı olduguna baktınızmı?yeniden başlatmayı denedinizmi

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,571
Ayarlardan uygulamalara girin. İnstagram için pil tasarrufu mu uygulanıyor kontrol edin.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972

Sadece İnsta mı?

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
pil tasarrufu kullanıyorsanız bildirim gelmez. instagramı komple silip yeniden yükleyin.

ayarlar / pil / otomatik başlatmaya girip instagramı otomatik ten çıkarıp manueli seçip tüm tik leri açın..

instagrama girip ayarlar bölümünden mesaj ayarlarını kontrol edin.

son olarak telefonu yeniden başlatın. bazen şişiyor sistem. kafası karışabiliyor.

BurakBy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ayarlara girip uygulumudan instgrama girip mesaj ve bildirim sesini acıkmı kapalımı olduguna baktınızmı?yeniden başlatmayı denedinizmi
evet açık sadece dm bildirimi gelmiyor normal bildirim geliyor

Sadece İnsta mı?
evet sadece instagram dm

pil tasarrufu kullanıyorsanız bildirim gelmez. instagramı komple silip yeniden yükleyin.

ayarlar / pil / otomatik başlatmaya girip instagramı otomatik ten çıkarıp manueli seçip tüm tik leri açın..

instagrama girip ayarlar bölümünden mesaj ayarlarını kontrol edin.

son olarak telefonu yeniden başlatın. bazen şişiyor sistem. kafası karışabiliyor.
hepsini daha önceden yaptım işe yaramadı

Ayarlardan uygulamalara girin. İnstagram için pil tasarrufu mu uygulanıyor kontrol edin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220925_122836_com.huawei.systemmanager.jpg
    Screenshot_20220925_122836_com.huawei.systemmanager.jpg
    42.1 KB · Görüntüleme: 145
  • Screenshot_20220925_122812_com.huawei.systemmanager.jpg
    Screenshot_20220925_122812_com.huawei.systemmanager.jpg
    35.5 KB · Görüntüleme: 134
  • Screenshot_20220925_122804_com.huawei.systemmanager.jpg
    Screenshot_20220925_122804_com.huawei.systemmanager.jpg
    40.8 KB · Görüntüleme: 142

Son mesajlar