Soru HTML ile Instagram benzeri tema yapılabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

bekorei0355g

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam htmlde yeniyim kendime özel bi instagram giriş sayfası yaptım butonlara basında girişe atıyor vs. vs. sitenin içine gifte koydum çalışıyo ama aklıma bir soru takıldı instagramın arayüzünü kopyalayıp içine gif vs. koyup renkleri değiştirebilirmiyim yine normal instagram gibi mesaj kısmına basınca mesaj kısmına atıcak ana menüye basınca ana menüye atıcak böyle bişey mümkünmü ve nasıl yapılır hatalı bişey ya da mantıksız bişey yazdıysam kusura bakmayın dediğim gibi pek bir bilgim yok

1234456

Asistan
Reaksiyon puanı
62
selam htmlde yeniyim kendime özel bi instagram giriş sayfası yaptım butonlara basında girişe atıyor vs. vs. sitenin içine gifte koydum çalışıyo ama aklıma bir soru takıldı instagramın arayüzünü kopyalayıp içine gif vs. koyup renkleri değiştirebilirmiyim yine normal instagram gibi mesaj kısmına basınca mesaj kısmına atıcak ana menüye basınca ana menüye atıcak böyle bişey mümkünmü ve nasıl yapılır hatalı bişey ya da mantıksız bişey yazdıysam kusura bakmayın dediğim gibi pek bir bilgim yok
Knk o iş html yapılmaz html bir programlama dili değil bak kendimi geliştirecem diyorsan Css ve js öğren. Html ile ileri gidemezsinn. Günümüzde yazılımcılar web programlamada sayısız dil kullanıyorlar örneğin web siteler de ön uç bide arka uç bulunur. Ön uç HTML CSS js tarafı yani kullanıcının gördüğü taraf. Arka uç ise arkada görülmeyen işlemleri kontrol eden kısımdır bu kısımda JavaScript , Python , Java , c# , SQL gibi diller kullanılır.
Bu alanda ilerleyeceksen bu gibi şeyleri bilmen lazım.