Html & Css için hangi derleyiciyi kullanmalıyım?

elinoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar,

HTML & CSS öğrenmeye başlıyorum ancak derleyici olarak sizce hangisini kullanmalıyım sizce hangi derleyici kod yazarken bana daha çok kolaylık sağlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

MustafaAydemir

Software Developer
Reaksiyon puanı
21
Merhabalar.

Profesyonel bir editör arıyorsanız JetBrains firmasının geliştirdiği WebStorm programını kullanabilirsiniz.

WebStorm: The Smartest JavaScript IDE

Daha sade bir program arıyorsanız Sublime Text veya Brackets tarzı programlarda işinizi görür.

Kuvvetmira

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Sublime text 3 gayet güzel kelime önerileri olsun renklendirmeleri olsun kısayol tuşları olsun ama fazla hazıra alışmamak gerek diye düşünüyorum.

MustafaAydemir

Software Developer
Reaksiyon puanı
21
Yeni öğreniyorsanız kodları ezberleyebilmek için ilk başlarda manuel takılmanız yararlı olabilir.

Proje geliştirecek seviyeye geldiğinizde bu tarz programlar verimliliğinizi arttırıp koda daha çok odaklanmanızı sağlayabilir.
Tabi yinede sizin tercihinize kalmış bir durum.

elinoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yeni öğreniyorsanız kodları ezberleyebilmek için ilk başlarda manuel takılmanız yararlı olabilir.

Proje geliştirecek seviyeye geldiğinizde bu tarz programlar verimliliğinizi arttırıp koda daha çok odaklanmanızı sağlayabilir.
Tabi yinede sizin tercihinize kalmış bir durum.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Gankmachine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Brackets ve Sublime kullanıyorum en kral şekilde işlerimi görüyor. Brackets'ı şiddetle öneririm.