Htc telefonlarin fiyati neden çok pahali?

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu HTC'nin telefonları neden pahalıya satılıyor. Bilgisi olan ?

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Diğer telefonlara göre daha fazla vergileri var Türkiye de.

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Daha kaliteli malzeme kullandıkları için diye duymuştum.

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kim telefonlarında Metal(Aliminyum)Kasa kullanıyo hepsi plastik kullanıyo bu sebeple HTC Daha pahalı ve bence fiyatını hakedıyor...

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kendini bişey sanıyorda ondan sıkıldı adamlar batmak istiyorlar.Bu kadar batmaya meraklı başka firma yok :)™

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Üretim maliyeti diğer cihazlara göre oldukça fazla + Türkiyedeki vergi sistemi + birde sanırım biraz egosunu tatmin edemiyor gibi geliyor bana htc :)
Batmanın eşiğine gelmek üzere bence biraz fiyat politikasında revizyona gitmeli açıkçası yeni amiral gemisini merakla bekliyorum özellikle kamera sorununa inş çözüm bulabilmiştir.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ülkemizde durum böyle yurt dışında çokta pahalı değil ama rakiplerine göre orada da pahalı bir diğer nedeni ise kaliteli olması mesela Sony Vaio Z ve S serisi kaliteli diye özellikleri düşük olmasına rağmen(rakiplerine göre) çok daha pahalıydı

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Malzeme etkilese etkilese ne kadar etkileyebilir ki ???

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bnce haketmiyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Katılıyorum....

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Ülkemizde durum böyle yurt dışında çokta pahalı değil ama rakiplerine göre orada da pahalı bir diğer nedeni ise kaliteli olması mesela Sony Vaio Z ve S serisi kaliteli diye özellikleri düşük olmasına rağmen(rakiplerine göre) çok daha pahalıydı
Evet Vaio serisi muadillerine göre oldukça pahalı ama kalite önceliği olanlar için iyi bir seçim :)

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
One 2'nin tanıtım videosunu izledim. Yeni Amiral Gemsi harika telefon ama fiyatını merakla bekliyorum. 3000 TL yaparlar gibime geliyor.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Evet Vaio serisi muadillerine göre oldukça pahalı ama kalite önceliği olanlar için iyi bir seçim :)
Mesela ben:) MSI GE60 2OE dururken Sony Vaio SVS1513M1E alacağım çünkü bir sürü laptop değiştirdim telefonda olduğu gibi artık laptopta da kaliteyi hissetmek istiyorum:yes:

himes4226

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vaio serisi candır. Gerek kalitesi gerek şıklığı fakat performans için bunları söyleyemem..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mesela Desire 816 tayvan'da 265 $ olarar belirlendi ama Türkiye'ye geldi 1.400 TL